Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

nEPRAĖJAI TECHNINĖS APŽIŪROS?

KODĖL NEPRAEITA TECHNINĖ APŽIŪRA DĖL KATALIZATORIAUS IŠPJOVIMO?

Kiekvieną dieną susiduriame su šiuo reiškiniu, kai vairuotojai nepraeina technikinės dėl baisiai-tragiškai išpjauto katalizatoriaus…

Nors prieš tai keletą kartų praėjo ir viskas buvo gerai. Tokia situacija labai dažnam vairuotojui būna lyg lietus iš giedro dangaus…

Kai išpjovimo tikslas – pasipelnyti, bus negerai. Kai išpjovimo tikslas – protingas katalizatoriaus remontas, siūlės bus sutvarkytos taip, kad nereikės jaudintis dėl TA ateityje.KALTOS VIRINIMO SIŪLĖS – KURIŲ NESUTVARKĖ PJAUNANT!

Ar žinojote, kad išimti išpjauti katalizatorių galima taip, kad niekas nepasakys – kad jo nėra. Ar žinote, kodėl taip niekas niekada nepjauna? Todėl, daugiau nei paprastos siūlės palikimas. Kitaip sakant, laikas kuris skiriamas pjovimo žymėms šalinti kainuoja dvigubai.

PAS MUS NEMATOMAS IŠPJOVIMAS

Išpjautas katalizatorius gali būti vienam automobiliui labai nedidelė problema (nes galima nupirkti naują ir pabaigti techninės apžiūros procedūrą), o retesniam automobilio modeliui gali kainuoti ne vieną šimtą eurų. Bet dabar apie viską iš eilės.

Nesvarbu ar tai bus paprasto katalizatoriaus išpjovimas, ar tai bus automobilio Dpf suodžių filtro pašalinimas su išprogramavimu – pagrindinis veiksnys lemiantis sklandų TA apžiūros praėjimą – yra “apatinis” – tai yra idelaus išpjovimo darbas. Jeigu po atlikto išpjovimo, vizualiai konstrukcija nėra pažeista, jums niekas neturi teisės padadryti įrašo “Pažeista IDS konstrukcija”

NEPRAĖJAI TECHNINĖS APŽIŪROS? SKAMBINK!

 • Automobilių pardavėjai

Katalizatoriai anksčiau buvo pjaunami masiškai. Kai tik automobilis kirsdavo Lietuvos sieną, jau būdavo rezervuotas laikas katalizatoriaus išėmimui. Už katalizatoriaus pridavimą vidutiniškai kiekvienam pardavėjui gaudavosi papildomas 100 eurų.

Pardavus 200 automobilių gautųsi nemenka suma.  O kol TA atstovai šio reiškinio nefiksavo kaip išmetimo konstrukcijos grubaus defekto, viskas ėjosi visiems puikiai.

Tačiau nuo 2016 metų sugriežtinus ekologijos normas kiekvienam automobiliui priklauso turėti sveiką ir veikiantį katalizatorių.

 • Kai trūksta 100,- piniginėje

“Draugai patarė išpjauti katalizatorių – ar verta?” Tokių klausimų pilni automobilių forumai. Žinoma, yra ir visada bus tokių, kurie iš savo automobilio gali išimti bet ką, kad tik “pasidarytų” papildomą šimtinę euriukų. Kam “bėda”, o kam “iš po baliaus pritrūko”.  Ir jeigu kompanijoje bent vienas išsipjovė katalizatorių, tai dažniausiai greitai išsijaus visi.

Tačiau, jeigu vairuotojai žinotų, kiek kainuoja nusipirkti naują katalizatorių ir viską atstatyti į savo vietas, apie tai gerai pagalvotų… Naujo katalizatoriaus kaina – kartai sunkiai protu suvokiama, tačiau šioje vietoje “sausas iš balos neišlipa niekas”

KAS YRA SVEIKAS KATALIZATORIUS?

Sveiki katalizatoriai – tai reiškia, kad negali būti matoma jokių pjovimo žymių. Visokie “kleckai ir varvekliai”, nuo greito ir pigaus suvirintojo darbo jau senai krisdavo į akis varant technikinę. Tačiau nebuvo tokio nurodymo – “nepraleisti automobilio TA su akivaizdžiu katalizatoriaus nebuvimu”.

Šiandien tokie pjovimai reiškia ne ką kitą, o kad reikės naujo arba naudoto katalizatoriaus, kad praeiti technikinę apžiūrą.

KAS YRA VEIKIANTIS KATALIZATORIUS?

Sveikas katalizatorius dar nereiškia, kad jis yra veikiantis. Tą galite taip pat sužinoti nuvažiavę į techninės apžiūros centrą, kur visada matuojamas CO (anglies monoksido) kiekis išmetamosiose dujose.

Jeigu katalizatorius užsikišęs, liambda zondas (paskaitykit) negalės padėti ECU variklio valdymo blokui parinkti optimalų benzino ir oro kiekį, kuris degdamas turi sudegti kuo idealiau. Kitaip – neteršti aplinkos, arba teršti minimaliai – leistina norma…

Taigi, veikiantis katalizatorius (paskaitykit) – vienas pagrindinių veiksnių, leidžiantis neprasilenkti su leistina CO norma. Todėl šioje vietoje greičiausiai reikės naujo katalizatoriaus. Nes naujas ir naudotas labai dažnai mažai kuos skiriasi savo kaina. Ir jeigu jau planuojate važinėti dar bent iki kitos technikinės patikros – nėra kalbos, kad geriau ir protingiau pirkti naują katalizatorių.

KOKIA KATALIZATORIAUS KAINA?

Pats aktualiausias klausimas. Ir žinoma pats įdomiausias. Nauji katalizatoriai (žiūrėkit) – nuo naudotų arba tinkamų tik supirkimui kai kada skiriasi tik keliasdešimčia eurų, o kartais ir šimtais. Viskas priklauso nuo to – kokį markę ar modelį vairuojate.

Tačiau yra vienas įdomus dalykas – tai Dpf filtrai (skaitykite) Labai dažnai naujuose automobiliuose, kurie varomi dyzelinu, katalizatorius ir suodžių filtras būna viename bakelyje. Ir parsiduoda jie kartu, o ne atskirai. Svarbiausia, kad yra tam tikrų modelių, kuriems dpf fap filtrai kainuoja net virš 2000,- Eurų. Neišsigąskit, kalba eina apie originalius suodžių filtrus – juos perka tik tie, kas gali sau tai leisti.

NAUJIENA! KATALIZATORIŲ RESTAURAVIMAS

Katalizatorių atnaujinimas, restauravimas, valymas, keitimas beveik visiems automobiliams!


DUSLINTUVŲ CENTRAS – KATALIZATORIUS.LT

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji katalizatoriai
 • Nauji Dpf Fap Filtrai
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas
 • Dpf programavimas
 • Katalizatorių patikra / diagnostika
 • Katalizatorių Montavimas / pjovimas

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.


KATALIZATORIUS.LT – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRASSU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

Reikia pakeisti katalizatorių? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių ? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

šeštadienį + sekmadienį Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Konsultacija

Registracija iki 22.00h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE KATALIZATORIUS?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia pakeisti automobilio katalizatorių Kas keičia katalizatorius Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !


Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą katalizatorių ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo katalizatorius? Sutvarkysime ne tik katalizatorių, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas katalizatorius? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują katalizatorių už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius


Reikia pakeisti katalizatorių? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.
Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?
egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink


 1. KATALIZATORIAUS KEITIMAS NAUJU (VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE)
 2. KATALIZATORIAUS VALYMAS PLOVIMAS SU CHEMIJA
 3. KATALIZATORIAUS LIAMBDA (“LEMBDA”) ZONDO IŠPROGRAMAVIMAS
 4. KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE
 5. PILNAS DUSLINTUVŲ REMONTAS NUO A IKI Z

KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS PO KEITIMO NAUJU

Labai dažnai nusprendus keisti katalizatorių, pamirštama, kad galima bus gauti kažkiek pinigų už savo seną neveikiantį katalizatorių. O tai kartais visai nemaži pinigai. Mes superkame katalizatorius pas save duslintuvų centre, todėl žmogui nebereikia rūpintis lakstant pas pavienius supirkėjus. Pasinaudojus galimybe parduoti katalizatorių – gaunasi reali kompensacija naujo keitimui.

Pavyzdžiui: Naujo kaina 200,- eurų. Montavimo darbai tarkim 50,- eurų. O mes iš jūsų nuperkame seną katalizatorių už 100,- eurų ar 150,- eurų. Galutiniame rezultate šios problemos sprendimo būdas – tik 100-150 eurų. Sutikite, tai tikrai nėra daug, palyginti su padariniais, kuriuos gali sukelti ilgai eksploatuojamas neveikiantis katalizatorius…

KATALIZATORIAI SU PRISTATYMU Į KITUS MIESTUS

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: