Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

AdBlue – SERVISAS

ADBLUE REMONTAS – KĄ DARYTI?

AdBlue sistemos remontas Kaune Vilniuje Klaipėdoje


AdBLUE – SERVISAS

KĄ RINKTIS? ADBLUE REMONTAS AR IŠPROGRAMAVIMAS?

Neveikia Ad Blue sistema? Norite, kad būtų atliktas AdBlue remontas? AdBlue išprogramavimo kaina Jums per didelė? Tuomet  paskaičiuokime, kiek gali kainuoti Adblue remonto kaina…

ADBLUE DIAGNOSTIKA – KĄ ĮMANOMA PADARYTI  PO TO?


Tel: +370 670 12120
ADBLUE GEDIMAI – KODĖL GENDA?

SCR sistemos pasirodė dar 2007 metais. Praktiškai iki 2009 metų jokių gedimų kaip ir nebuvo. Niekam nebuvo įdomu kaip reikia suremontuoti Adblue, o apie kokį nors nestandartinį problemos sprendimą apskritai nebuvo net kalbos.

Tada prasidėjo pokyčiai visoje vilkikų ir automobilių rinkoje. Masiškai pradėjus gaminti ir montuoti SCR sistemas atsirado ir naujų Adblue skysčio gamintojų. Atsirado ir būdų, kaip pasigaminti Adblue skysčio patiems. Tada pradėjo gesti ir SCR sistemų komponentai.


REGISTRACIJA ADBLUE DIAGNOSTIKAI:

Patikrinsime AdBlue sistemą taip kaip suprantame mes. Kad kažkas darė  AdBlue diagnostiką ir padarė savo išvadas bei pateikė sprendimo metodus – tai dar nereiškia, kad bus būtent taip,  o ne kitaip…

Su AdBlue yra lygiai ta pati situacija kaip ir su turbinos remontu ar egr vožtuvais.

Visiems atrodo viskas kaip ir aišku, tačiau nupirkus vieną ar kitą detalę, pasirodo, kad problema buvo kažkur kitoje vietoje. Ir tada prasideda vėl viskas iš pradžių…


Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

Tel: +370 670 12120


ORIGINALUS AdBlue  IR MĖLYNAS SKYSTIS BAKELIUOSE – KAS GERIAU?

Daugelis turbūt nežino, kad AdBlue parsiduoda kaip benzinas, dyzelis ar LPG dujos. Tai yra prekiauti galima tik tam tikrose vietose ir su atitinkama licenzija.

Kitas reiklalas, kai kalba eina apie išpilstytą skystį bakeliuose. Tai nėra originalus Adblue, nebent tai tas pats gamintojas, kurio produkcija “bėga” iš kolonėlės pistoleto.

Bakeliuose parsiduoda karbamido ir distiliuoto vandens tirpalas. Kuris gali būti tiek geras, tiek ir “blogas”. Blogas ir gadinantis AdBlue sistemas yra toks, kuriame proporcijos bent šiek tiek skiriasi nuo originalo.

Tel: +370 670 12120
ADBLUE REMONTO KAINA – KOKIA JI?

Mes kaip jau ir išsiaiškinome, kokie komponentai sudaro SCR sistemą. Dabar belieka tik sužinoti, kiek kainuoja tų komponentų remontas.

Pavyzdys: AdBlue valdymo bloko remontas su pakeitimu, jeigu pirkti naują, dažniausiai siekia nuo 600-700 eurų iki 2500 eurų vilkikams.

Adblue siurblys apie 350-450 eurų, Adblue dozatoriaus kaina taip pat apie 350-500 eurų. Kas įdomiausia, kad pakeitus bet kurį elementą, niekas negali garantuoti, kad po mėnesio nereikės vėl keisti to paties elemento.

AR ADBLUE TIRPALAS GALI SUGADINTI KATALIZATORIŲ?

SCR sistemoje naudojamas karbamido tirpalas, Europoje paprastai vadinamas bendriniu tapusiu koncerne “GreenChem” sukurto preparato AdBlue vardu, itin jautrus priemaišoms, todėl gamintojai jo nepilsto antrą kartą netgi į bakelius, kuriuose jis anksčiau buvęs.

Beje, tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jo neįmanoma pasigaminti patiems: pramoninėje gamyboje naudojamas specialus jonizuotas vanduo, o naudojant paprastą kalkės vis viena užkimš katalizatorių, jo efektyvumas palaipsniui mažės, tad Vakarų Europoje galima susilaukti didelių nemalonumų.


Tel: +370 670 12120

TODĖL AR VERTA REMONTUOTI AdBlue – KLAUSIMAS BEVEIK RETORINIS

Su išmetimo sistemų remontais yra toks įdomus dalykas – nesvarbu ar tai būtų katalizatoriaus keitimas, ar dpf filtrai ar AdBlue sistemos gedimų šalinimas – niekam nėra realios garantijos…

Išskyrus tų sistemų išprogramavimą ir fizinį pašalinimą. Kodėl? Todėl, kad neįmanoma pašalinti priežąsčių, kurios išaukia šių sistemų gedimus. Taškas.

Nauji dpf filtrai gali užsikimšti po poros dienų, katalizatorius gali sugadinti turbinos ir eilė kitų dyzelinių kuro sistemų gedimų, AdBlue genda rečiau, tačiau tai ne tai – ko norėtų bet kuris klientas

Daugiau įdomios  informacijos rasite čia:KAS YRA ADBLUE SISTEMA IR KAM JI REIKALINGA?

AdBlue – tai novatoriška selektyviosios katalizinės redukcijos (SCR) technologija: kitaip – tai yra išmetamųjų dujų apdorojimo sistemos dalis, kurios pagalba sumažinamas azoto oksidų skaičius iki šiuo metu didžiausio galimo minimumo.

Naudojant tokią išmetamųjų dujų sistemos valymo technologiją „AdBlue“ įpurškiamas tiesiai į išmetamąjį vamzdį – tai sukelia cheminę reakciją, sumažinančią žalingą azoto oksidų emisiją ir paverčianti ją aplinkai nepavojingu azoto ir vandens garų mišiniu.

„AdBlue® – tai švarus, nekenksmingas, nedegus ir bekvapis skystis, kurį sudaro 32,5% karbamido bei 67,5% vandens.

KAS KIEK LAIKO REIKIA PAPILDYTI ADBLUE?

Paimkime pavyzdį naujausius Opel automobilius, ginkluotus pažangiausia SCR technologija, kuri leidžia saugoti aplinką taip, kaip geriau niekas dar iki šiol nesugalvojo. Tai liečia, žinoma, dyzelinu varomus automobilius.

Taigi, yra 3 pranešimų tipai, kada reikia papildyti AdBlue skystį. Bet kuriuo atveju, viską matome prietaisų skydelio indikacijoje:

  • Kai iki papildymo likusi rida yra 2 400 km (arba mažesnė, priklausomai nuo suvartojimo) – integruotame kompiuteryje trumpam užsidega įspėjamoji lemputė.
  • Kai iki papildymo likusi rida yra < 1 750 km – pasirodys įspėjimas, kuris bus kartojamas kiekvieną kartą užvedus variklį.
  • Kai iki papildymo likusi rida yra 900 km – įspėjimas mirksi tol, kol papildote baką.

Tel: +370 670 12120

KOKIOS YRA ADBLUE SĄNAUDOS?

Reikia žinoti, kad Adblue tirpalo sąnaudos tiesiog proporcingos kuro kokybei: kuo jis nešvaresnis, kuo daugiau jame yra sieros, tuo sąnaudos didesnės.

Jos dar didėja krentant oro temperatūrai, tad nepalankioms aplinkybėms sutapus, AdBlue poreikis gali išaugti ir dvigubai (iki 10 proc.), tai reikia žinoti planuojant maršrutus bei šio tirpalo įsigijimo kiekius.

Dar dažnai pamirštama: įsigyjamo AdBluekaina taip pat tiesiog proporcinga jo sunaudojamam kiekiui. Vienas litras skysčio bakelyje paprastai yra dvigubai brangesnis už jo litrą, įsipiltą iš, tarkim, 1000 litrų IBC konteinerio.

Neturite laiko daug skaityti? Tuomet skambink ir klausk dabar – atsakysim greitai ir tiksliai

Neveikia sugedo Adblue sistema? Ant skydelio užsidegė nuvažiuojamų kilometrų limitas? Nepraėjote techninės apžiūros, nes kažkas baisiai išpjovė adblue bakelį?

Automobilis netraukia? Dūmina baltais dūmais? Ryja daugiau kuro ? Skambinikite dabar ! Išspęsime visus klausimus ir vienoje vietoje.

Žinote viską patys? Tačiau norite būti užtikrinti, kad suremontavus Adblue gedimą, problema bus išspręsta? Atlikite papildomą Adblue patikrą pas mus. Ir gaukite garantiją darbams

Degė Adblue lemputė ir automobilis užgeso – nebesiveda? Kažkas patikrino ir pasakė, kad reikia keisti adblue siurblį, nox sensorių arba jį išprogramuoti?

Stop ! Nėra kur skubėti – pasitark su mumis dabar ! Patarsime kaip  geriau, pigiau ir  saugiau išspręsti šią problemą. Nepatikėk specifinių darbų bet kam !

Reikia Adblue remonto kainos? Mūsų Adblue remontas su garantija. Klauskite kainos dabar..

Visų pirmiausia turite žinoti, jog geras duslintuvų remontas galimas tik ten, kur yra specialiai paruošti meistrai. Ir ne šiaip sau tai sakau. Paruošti – reiškia, kad duslintuvų meistrai turi sugebėti ne tik virinti preciziškai.

Reikia žinoti daug plačiau, todėl visi duslintuvo virinimo darbai bei programavimo darbai negali būti atliekami “Bet kaip”. Nebent jums nesvarbu, kas bus kai reikės važiuoti į TA (techninių apžiūrų centrą) arba jei ruošiatės artimiausiomis dienomis parduoti automobilį turguje.

UŽSIDEGĖ ADBLUE SIMBOLIS, KM LIMITAS, UŽGESO IR NEBESIVEDA?

Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą Adblue siurblį ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo dpf filtras? Sutvarkysime ne tik dpf kietųjų dalelių filtrą, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas Adblue siurblys? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują Adblue Siurblį ar valdymo bloką už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…

Norint darbą atlikti profesionaliai – reikalingos ne tik žinios žinios, ne tik profesionali įranga. Reikia iki galo išbaigtų ištestuotų sprendimų!

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

Tel: +370 670 12120NEBIJOK PASKAMBINTI! MOKAM KALBĖTI KULTŪRINGAI!

IR ATSILIEPSIM NET IKI 22.00 h (beveik visada)…Konsultacija (registracija) iki 22.00 hBŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?

egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink

Tel: +370 670 12120ADBLUE REMONTAS PAGAL MODELĮ:

(Pasirink savo ir žiūrėk ką mes pasiūlysime)

AUDI AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

ALFA ROMEO AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

BMW AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

CHEVROLET CAPTIVA AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

CITROEN AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

CHRYSLER AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

DACIA AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

FIAT CHROME AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

FORD AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

HYUNDAI AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

HONDA ACCORD CRV – AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

JEEP CHEROKEE AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

LAND ROVER DISCOVERY, RANGE ROVER AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

MAZDA AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

MERCEDES BENZ AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

OPEL AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

PEUGEOT AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

RENAULT AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

SAAB AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

SEAT SKODA AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

SUBARU AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

SUZUKI AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

TOYOTA COROLA AVENSIS YARIS VERSO AURIS AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

VOLKSWAGEN GOLF PASSAT MULTIVAN TIGUAN IR KT AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

VOLVO KATALIZATORIUS AdBlue remontas ir išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje


Tel: +370 670 12120Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius