Loading

Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

KATALIZATORIAI KLAIPĖDOJE

KATALIZATORIAI KLAIPĖDOJE – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ REMONTO CENTRAS

(SU PROFESIONALIA DUSLINTUVŲ  MEISTRŲ KOMANDA)

Reikia pakeisti katalizatorių Klaipėdoje? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių Klaipėdos mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas Klaipėdoje – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

Konsultacijos nuo 8.00 h iki 22.00 h darbo dienomis

+ šeštadienį + sekmadienį

Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…

UŽDUOK KLAUSIMĄ DABAR!

NORITE SUŽINOTI SAVO KATALIZATORIAUS KAINĄ?

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

duslintuvu virinimas
Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

+370 670 12120

Nesvarbu ar tai bus katalizatoriaus išpjovimas, ar tai bus  Dpf suodžių filtro pašalinimas su išprogramavimu – pagrindinis veiksnys lemiantis sklandų TA apžiūros praėjimą – yra “apatinis” – tai yra idelaus išpjovimo darbas. Jeigu po atlikto išpjovimo, vizualiai konstrukcija nėra pažeista, jums niekas neturi teisės padadryti įrašo “Pažeista IDS konstrukcija”

Turime be galo gerus suvirintojus, kurie turi auksines rankas – kas yra pats sudėtingiausias uždavinys bet kuriam duslintuvų servisui Klaipėdoje. Specializuojamės ne vien tik mechanikoje, bet ir elektronikoje – todėl galime spręsti bet kokio sudėtingumo problemą susijusią su naujausių automobilių išmetimo sistemų gedimais. Prie katalizatorių šalinimo galime atlikti ir liambda zondo išprogramavimą Klaipėdoje Skaitykite ką galime daryti daugiau:

  • Prekyba naujais katalizatoriais Klaipėdoje
  • Prekyba naudotais katalizatoriais Klaipėdoje
  • Katalizatorių keitimo darbai Klaipėdos mieste – vienoje vietoje

Mes esame tam, kad padėtume Jums išspręsti ne tik atsiradusius gedimus išmetimo sistemose. Mes ruošiame automobilius TA – techninei apžiūrai. Tiek prieš automobilio pateikimą TA atstovams, tiek po TA atstovų padarytų jums nelabai patinkančių įrašų techninės apžiūros kontroliniuose lapuose. Apie tai, kas  yra katalizatorius ir kokie jų gedimai, skaitykite pradiniame mūsų puslapyje www.katalizatorius.lt

NEPRAĖJOTE TECHNIKINĖS DĖL KATALIZATORIAUS!

Mes galime padėti, jeigu nepraėjote techninės apžiūros ir jeigu dėl to kaltas išpjautas katalizatorius. Padarytas įrašas TA apžiūros suvestinėje, ne toks jau brangus nuosprendis finansiškai. Svarbiausia, kad viską galima išspręsti visam laikui – ir pasiruošti ne tik dabartinei TA, bet ir sekančiai po 2 metų.

Šiandien katalizatoriai ypatingai daug sulaukia dėmesio TA centruose. Tai antras prioritetinis tikrinimas. Pirmiausia tikrinamas automobilio saugumas ir stabilumas kelyje, po to žiūrima kaip automobilio išmetimo sistema atlieka savo darbą saugant gamtą.

Kitaip tariant – labai svarbu kokią išmetamųjų dujų pavojingų gamtai ir žmogui koncentraciją parodys matavimo prietaisai TA centre Klaipėdos ar kitame mieste apžiūros metu.

KAIP DARYTI GERIAU – KEISTI Į NAUDOTĄ AR NAUJĄ KATALIZATORIŲ?

Katalizatoriaus plovimas ir valymas Klaipėdoje – procedūra, kurios nepraktikuojame. Kodėl? Apie tai galėsite paskaityti čia – katalizatoriaus valymas >>>.  Katalizatorių pardavimas – naujo ar naudoto – Klaipėdos mieste atliekamas tik iš anksto suderinus visus kainos klausimus. Tai reiškia, kad stengiamės nepalikti vietos nesusipratimams, kurie dažnai iškyla autoservisų ir jų klientų.

**************

Naudotų katalizatorių kaina Klaipėdoje

Naudotų katalizatorių pardavimas Klaipėdoje – nėra toks paprastas, kaip dažnai atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pirkti naudotą katalizatorių klientai nusprendžia dažniausiai taupydami pinigus. Arba kitu atveju, kai reikia užsakinėti ir ilgai laukti. Tiksliau tai daroma taip pat tada, kai iki techninės apžiūros pabaigos liko keletas dienų.

Naudoto katalizatoriaus kaina Klaipėdoj dažniausiai sudaro 1/3 arba net pusę originalaus ir naujo katalizatoriaus kainos. Taip yra todėl, kad originalus naudotas katalizatorius savyje turi tauriųjų metalų daugiau, nei visi rinkoje egzistuojantys neoriginalūs katalizatoriai.

****************

Naujų katalizatorių kaina

Nauji „katolikai“ – taip juos beveik visi vadina, kainuoja nuo 150,- eur iki 500,- eur. Viskas priklauso nuo jūsų automobilio markės ir modelio. Kuo retesnis modelis – tuo katalizatorius bus brangesnis. Ir nesvarbu ar tai originalas ar ne. Ši tai taisyklė galioja visada.

Naujo neoriginalaus katalizatoriaus pirkimas – rekomenduojamas visiems be išimties, jeigu reikia praeiti techninę apžiūrą. Mes siūlome šiuo atveju net nedvejoti renkantis naują ar dėvėtą. Tik taip būsite garantuoti, kad nekils jokių nesklandumų su TA centro darbuotojais.

*******************

Nauji katalizatoriai su DPF suodžių filtru ir jų kaina

Kartais gali prisireikti keisti katalizatorių kartu su suodžių filtru. Kodėl kartu? Todėl, kad dyzeliniuose automobiliuose tam tikri katalizatorių modeliai eina kartu su dpf filtru. Toks keitmas, pagal visas atliekamo remonto taisykles privalomas po turbinos gedimo.

Tai yra, kai sugedusi turbina privaro tepalo į išmetimo sistemą. Nepakeitus katalizatoriaus, pakartotinis turbinos remontas garantuotas. Ir garantija naujam turbokompresoriui nebetenka galios. Turbina su garantija skaitykite čia >>>

Naujų katalizatorių kartu su suodžių filtru kaina svyruoja nuo 300,- eurų ir gali siekti iki 2300,- eurų už originalų dpf filtrą kartu su katalizatoriumi. Daugiau apie tai informacijos rasite čia – dpf filtrų kainos >>>