Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

LIAMBDA ZONDAS

“LIAMBDA ZONDAS” – GEDIMO POŽYMIAI IR NAUJO PIRKIMAS

Reiktų žinoti kiekvienam vairuotojui vieną labai svarbų dalyką – lembda zondas vienas svarbiausių benzininio variklio sistemos mazgų. Nuo jo priklauso ne tik kuro mišinio paruošimas, bet ir paties variklio mechaninių elementų ilgaamžiškumas.

lembda zondo keitimas naujo pirkimas

KAŽKAS PASAKĖ KAD LIAMBDA ZONDAS NEVEIKIA?

SKAMBINKITE IR VAŽIUOKITE PAS MUS – NELAUKITE NIEKO…

Todėl, jeigu yra įtarimas dėl nekorektiško lembda zondo veikimo – važiuokite tiesiai į mūsų duslintuvų centrą nesvarbu kokiame mieste bebūtumėte – Kaune Vilniuje ar  Klaipėdoje. Mes jums padėsime  bet kuriuo atveju, net jei problemos reikės ieškoti kitoje vietoje.

Turime didelę variklistų komandą, prie kurios jau daug metų prisijungę autoelektronikos specialistai. Todėl jeigu jūsų automobilio liambda zondas veikia gerai, tačiau transporto priemonė visvien nevažiuoja taip kaip reikia – mūsų komanda išskirtinai paruošta tokių gedimų išaiškinimui. Taigi, ką jūs galite gauti iš mūsų, nesvarbu sugedo “lembda” zondas ar ne:

lembda zondas

 • Liambda zondo diagnostika (profesionali patikra)
 • Liambda zondo keitimas
 • Naujo liambda zondo kaina ir pirkimas

Jeigu problema ne liambda zonde, tuomet padėsime – darbus atlikdami pagal geros remonto praktikos algoritmą. Jį sudaro pagrindiniai standartiniai procesai:

NORITE SUŽINOTI SAVO LIAMBDA ZONDO KAINĄ?

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

duslintuvu virinimas
Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

+370 670 12120

KAS YRA LIAMBDA ZONDAS? PASKIRTIS IR SANDARA

Du žodžiai ir kiekvienas turi prasmę. Liambda – graikų kilmės raidė, kuri automobilių gamybos sektoriuje reiškia koeficientą kuris reiškia deguonies trūkumą išmetamosiose dujose. Dar patikslinant deguonies trūkumą oro ir benzino (ar kitos rūšies kuro) mišinyje.

Kiti lembda zondą vadina deguonies matuokle, deguonies davikliu. Taip, jis matuoja kaip sudeginamas degusis mišinys degimo kameroje. Šiandieniniuose automobiliuose jo paskirtis ne tik kuo idealiau paruošti oro ir kuro mišinį, tačiau ir prailginti katalizatoriaus tarnavimo  laiką.

kur randasi lembda zondas

Katalizatoriai ir jų ilgaamžiškumas – labiausiai priklauso nuo teisingo mišinio paruošimo ir sudeginimo. Todėl laukimas ir važinėjimas su pusiau veikiančiu lembda zondu – artina katalizatoriaus tarnavimo laiką prie pabaigos kartais!

KURO BENZINO IR ORO SANTYKIS

Koks yra idealus kuro ir oro santykis benzininiame automobilyje? Variklio valdymo blokas remdamasis liambda zondu ir kitais davikliais stengiasi paruošti benzino ir oro santykį, kuris dažnai apibūdinamas skaičiais štai kaip:

1 kg benzino : 14,7 kg oro

Prie tokio santykio liambda koeeficientas lygus vienetui 1. Jeigu tokio santykio mišinys patenka į degimo kameras – išmetamųjų dujų sudėtis yra mažiausiai toksiška ir tuo pačiu sveikiausia katalizatoriaus viduriams.

Jeigu liambda koeficientas < 1 , toks kuro mišinys vadinamas riebiu (per mažai  O2 deguonies) ir atvirkščiai, jeigu liambda daugiau >1 toks mišinys vadinamas liesu (per daug O2 – deguonies) Sutikite su manimi, jog mišinio paruošimo metodas gana originalus. Matuojamas deguonies kiekis išmetamosiose dujose, kur ir stovi liambda zondas.

LIAMBDA ZONDO VEIKIMO PRINCIPAS

Turbūt daug kam bus įdomu sužinoti, kaip liambda zondas sugeba pamatuoti deguonies kiekį išmetamosiose dujose. Šiuolaikiniai lembda zondai vadinami elektromechaniniais ir veikia Cirkonio dioksido pagalba. ZrO2 Cirkonio dioksidu dengtas matavimo elementas  sugeba keisti įtampą priklausomai nuo aplink jį esančio deguonies kiekio.

Įtampa kinta dėka Platinos elektrodų, kurie yra labai plonu sluoksniu padengę Cirkonio dioksido matuoklį. Kintama įtampa atsiranda tada, kai susidaro skirtumas tarp išorėje esančio deguonies kiekio ir išmetamosiose dujose likusio deguonies kiekio.

LIAMBDA ZONDAS SU PAKAITINIMO ELEMENTU

Dar vienas įdomus dalykas, yra tai, kad lembda zondas pradeda veikti tik nuo 300 C laipsnių Celsijaus. Todėl visi šiuolaikiniai zondai turi pakaitinimo elementą, kuris leidžia sutrumpinti neefektyvų zondo darbą per labai trumpą laiką.

KAIP VEIKIA KATALIZATORIŲ?

Kaip minėjau, katalizatorius veikia efektyviai tik tuo atveju, jeigu liambda koeficientas  nuo 1 svyruoja 0,1 +/- Bet koks didesnis nuokrypis sąlygoja katalizatoriaus neefektyvų darbą. Todėl šiandien didžiausią efektyvumą turi mūsų aukščiau paminėti Cirkonio lembda zondai. Jie sugeba  išgauti tokį jautrumą, kad jeigu liambda kofecientas svyruoja ribose nuo 0,97 iki 1,03 išeinanti zondo įtampa svyruoja nuo 0,1 iki 0,9 V

Toks jautrumas padeda tiksliau ruošti kuro oro mišinį ECU variklio valdymo blokui. Nors mišinio ruošimui turi įtakos dar ir kiti dalykai, liambda zondo parodymai, kurie kinta keletą kartų per sekundę, įtakoja labiausiai.

KODĖL SUGENDA LIAMBDA ZONDAS?

Visų pirma reiktų paminėti, kad lembda zondas nėra amžinas ir kaip ir kiekviena automobilio dalis turi savo tarnavimo resursą. Idealiomis sąlygomis korektiškas veikimas gali būti net iki 80,000 – 100,000 km. Tačiau labai dažnai atsiranda priežąsčių, kurios sutrumpina  zondo gyvenimą netgi kartais!

Pagrindinės deguonies jutiklių gedimų priežąstys

 • Nekokybiškas benzinas turintis savyje daug Švino
 • Netinkamo hermetiko parinkimas keičiant liambda zondą
 • Lembda zondo perkaitimas – netinkamas degimo kampo nustatymas, riebus kuro mišinys, įtampos šuoliai uždegant kuro mišinį
 • Daugkartiniai nesėkmingi bandymai užvesti automobilį, ko pasekoje nesudegęs benzinas papuola į išmetimą, o užvedus susprogdina arba išlydo zondo matavimo elementą
 • Tepalo papuolimas į  degimo kamerą ir į duslintuvą
 • Prakiurusi duslintuvo gofra
 • Antifrizo patekimas į degimo kamerą ir duslintuvą
 • Pažeisti lembda zondo laidai, blogas kontaktas sujungimuose
 • Skylės išmetimo sistemoje – arba kitaip – nesandarus duslintuvas

BLOGO LIAMBDA ZONDO SIMPTOMAI

Visų pirma, jeigu neveikia lembda zondas – automobilis dažniausiai  nenustoja važiuoti. Nebent lembda zondas nebeveikia visiškai. Tokiu atveju automobilis gali pavažiuoti, užgesti, paskui vėl pavažiuoti. Kodėl taip yra?

Todėl, kad kiekvienas ECU variklio valdymo blokas savyje turi avarinį režimą, kuris reiškia, kad oro ir kuro mišinys gali būti ruošiamas avariniu būdu, pagal į atmintį įrašytus vidutinius dydžius… Kitaip sakant oro ir kuro mišinys bus gana toli nuo idealaus, kuris reikalingas gerai jį sudeginti.

Esant blogam mišiniui, turėtumėte pastebėti tokius variklio darbo ypatumus:

 • Nelygus variklio darbas esant mažoms apsukoms
 • Padidėjusi kuro suvartojimo norma
 • Dinamikos dingimas
 • Katalizatoriaus bakelio traškesys išjungus variklį
 • Užsidegusi varikliuko lemputė Check Engine

PASIKLAUSTI ZONDO KAINOS

NAUJIENA! KATALIZATORIŲ RESTAURAVIMAS

Katalizatorių atnaujinimas, restauravimas, valymas, keitimas beveik visiems automobiliams!


DUSLINTUVŲ CENTRAS – KATALIZATORIUS.LT

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji katalizatoriai
 • Nauji Dpf Fap Filtrai
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas
 • Dpf programavimas
 • Katalizatorių patikra / diagnostika
 • Katalizatorių Montavimas / pjovimas

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.


KATALIZATORIUS.LT – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRASSU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

Reikia pakeisti Liambda zondą? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti Liambda zondą ? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Liambda zondo keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

šeštadienį + sekmadienį Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Konsultacija

Registracija iki 22.00h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE LIAMBDA ZONDĄ?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia pakeisti automobilio Liambda zondą Kas keičia Liambda zondą Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !


Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą Liambda zondą ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Neveikia Liambda zondas? Sutvarkysime ne tik Liambda zondą, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas Loiambda zondas? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują Liambda zondą už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius


Reikia pakeisti katalizatorių? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.
Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?
egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink


 1. KATALIZATORIAUS KEITIMAS NAUJU (VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE)
 2. KATALIZATORIAUS VALYMAS PLOVIMAS SU CHEMIJA
 3. KATALIZATORIAUS LIAMBDA (“LEMBDA”) ZONDO IŠPROGRAMAVIMAS
 4. KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE
 5. PILNAS DUSLINTUVŲ REMONTAS NUO A IKI Z

KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS PO KEITIMO NAUJU

Labai dažnai nusprendus keisti katalizatorių, pamirštama, kad galima bus gauti kažkiek pinigų už savo seną neveikiantį katalizatorių. O tai kartais visai nemaži pinigai. Mes superkame katalizatorius pas save duslintuvų centre, todėl žmogui nebereikia rūpintis lakstant pas pavienius supirkėjus. Pasinaudojus galimybe parduoti katalizatorių – gaunasi reali kompensacija naujo keitimui.

Pavyzdžiui: Naujo kaina 200,- eurų. Montavimo darbai tarkim 50,- eurų. O mes iš jūsų nuperkame seną katalizatorių už 100,- eurų ar 150,- eurų. Galutiniame rezultate šios problemos sprendimo būdas – tik 100-150 eurų. Sutikite, tai tikrai nėra daug, palyginti su padariniais, kuriuos gali sukelti ilgai eksploatuojamas neveikiantis katalizatorius…

KATALIZATORIAI SU PRISTATYMU Į KITUS MIESTUS

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: