Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

OPEL KATALIZATORIUS KAINA


REIKIA OPEL KATALIZATORIAUS?

1. Prekyba OPEL katalizatoriais ir Dpf filtrais kartu su montavimu Vilniuje Kaune Klaipėdoje. Teikiame duslintuvų remonto paslaugas tokiais atvejais, kai užsikimšo OPEL dpf filtras arba katalizatorius.


2. Kai OPEL katalizatorius išpjautas pigiausiu metodu ir ant jo matomos įvairios geometrinės figūros – kvadratai, trikampiai ar apskritimai. Šiuo atveju turime įvairių sprendimų – nuo naujo katalizatoriaus arba dpf filtro pastatymo iki idealaus restauravimo.


3. Taigi, visi išmetamųjų dujų sistemos konstrukcijos atnaujinimo darbai vienoje vietoje su profesionaliais suvirintojais ir … Geriausiais Lietuvoje ECU programuotojais, kai reikia išprogramuoti pašalinti dpf fap filtrą OPEL 1,9 dyzelis…


Partneriai:TURIME TIK APAČIOJE NURODYTUS OPEL KATALIZATORIUS

Kadangi visų OPEL katalizatorių modelių sandėlyje šiai dienai turėti neįmanoma – daugelį variantų pasigaminame patys vietoje. Gaminame originalų katalizatorių atitinkančias konstrukcijas, kurios turi visus TA ir EU reiklalaujamus sertifikatus ir žymėjimus. Todėl garantuojame ne tik kokybę, tačiau TA reikalavimų įgyvendinimą. Taip gaunamas OPEL katalizatorius su garantija 3 metams arba 200.000 km Rida


KATALIZATORIAI NUO 90,-

Turime galimybę pasiūlyti įvairių gamintojų katalizatorius. Ir nesvarbus Jūsų OPEL automobilio amžius. Yra net vienkartinių, labai pigių katalizatorių, kuriems garantijos nėra. Ir yra labai kokybiškų – kuriems suteikiame 2-3 metų garantijas. Todėl sakmbink, klausk, padėsime visais įmanomais būdais

KEITIMAS NUO 50,-

OPEL katalizatoriaus keitimas ir montavimo darbai tik nuo 50,- Eur ir jau į šitą kainą įskaičiuotas geriausio suvirintojo darbas, o ne tik katalizatoriaus nuėmimas pastatymas. Visi kiti montavimo darbai, kur ardosi pakaba arba reikalingas kolektoriaus nuėmimas – kainuoja šiek tiek brangiau


IŠPJAUTAS OPEL AUTOMOBILIO KATALIZATORIUS? 

“Nepraėjau techninės apžiūros, nes išpjautas Opel katalizatorius!” Jūsų pirmi žodžiai paskambinus… Stop! Su mūsų komanda – ši problema išsprendžiama paprastai ir pigiai. Opel katalizatoriai gali būti jums sumontuoti nuo 120 iki 200 eur. Dėmesio – nemontuojame prastos kokybės katalizatoriaus pakaitalų.

SPECIALI METALO APDIRBIMO TECHNOLOGIJA

Nieko napgaudinėjame, kai reikalingas Opel katalizatoriaus keitimas. Naudojame specialią metalo apdirbimo technologiją, kuri sukurtą mūsų pačių prieš gerą dešimtmetį. To rezultatas – 99.9 % mūsų klientų neturi problemų TA apžiūros centruose patikrinus išmetimo sistemos konstrukciją. Daugiau informacijos rasite čia www.katalizatorius.lt pradiniame puslapyje

Nesvarbu ar tai bus Opel katalizatoriaus išpjovimas, ar tai bus Opel Dpf suodžių filtro pašalinimas su išprogramavimu – pagrindinis veiksnys lemiantis sklandų TA apžiūros praėjimą – yra “apatinis” – tai yra idelaus išpjovimo darbas. Jeigu po atlikto išpjovimo, vizualiai konstrukcija nėra pažeista, jums niekas neturi teisės padadryti įrašo “Pažeista IDS konstrukcija”

RŪPINAMĖS NE TIK SERTIFIKATAIS, BET IR KOKYBE – UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ

Mūsų katalizatoriai sertifikuoti ir turi savyje  tauriųjų metalų. Tai liečia ti tiek dyzelinių, tiek benzininių Opel automobilių katalizatorius, kurie pagaminti nuo 1996 iki 2005 metų. Po 2005  metų pagaminti Opel  automobiliai turi ne tik katalizatorių, bet ir Dpf suodžių filtrą. Ir jeigu jis išpjautas bet kaip, reikės pirmiausia atvykti apžiūrai.

“Baisiai” išpjautas Opel katalizatorius ar suodžių filtras? Padėsim!

Lietuvoje ypač daug Opel automobilių, kuriuose sumontuotas Opel 1.9 dyzelio katalizatorius, savyje turi ir suodžių filtrą, kurio kaina, jeigu ne originalas prasideda nuo 450,- eurų. Ir jeigu jis išpjautas tragiškai – standartinis sprendimas – keitimas nauju arba naudotu.

Tačiau yra ir pigesnių metodų, kaip sutaupyti beveik pusę pinigų, neperkant naujo ar naudoto Opel katalizatoriaus – Dpf filtro pakaitalo.  Apie tai papasakosime jums paskambinus. Dabar jums pavyzdys – tai:

OPEL ZAFIROS B / A KATALIZATORIUS

Apie dyzelinio Opel Zafiros B katalizatoriaus kainą jau rašėme (aukščiau). Tačiau apie tai, kaip praeiti techninę apžiūrą – ne. Visa esmė – tai jūsų norai. Arba greičiau galimybės. Dažniausiai, kai reikia Opel Zafiros katalizatoriaus kartu su suodžių filtru – mūsų klientai renkasi ekonominį variantą, kuris kainuoja 150,- eurų.

Tai tris kartus pigiau, nei naujo pakaitalo pirkimas. Žinoma, kalba eina, kai šis Opel katalizatorius – Dpf/Fap filtras yra išpjautas ir matosi pjovimo vietos – virinimo siūlės.

OPEL ASTRA KATALIZATORIUS

Jeigu vairuojate senesnį Opel Astra, kuriame stovi dar paprastas katalizatorius be Dpf suodžių filtro – sakykime, kad Jums pasisekė. Tokio Opel Astra katalizatoriaus kaina kartu su darbu jums gali kainuoti nuo 120,- iki 210,- Eurų. Viskas priklauso nuo to, kokios kokybės jums reikia ir ko iš jūsų pareikalavo TA apžiūros darbuotojas. O jų reikalavimai gali būti skirtingi.

Kartais TA apžiūros darbuotojai reikalauja keisti visą konstrukciją, kartais jiems užtenka tik tokio dalyko, kaip neišpjauto Opel  Astra katalizatoriaus. Tiksliau, kad jis būtų “sveikas” – be pjovimo per vidurį žymių…

OPEL SIGNUM KATALIZATORIUS

Su Signum katalizatoriais situacija tokia pati kaip ir su Zafira ar Astra . Opel Signum katalizatoriaus kaina taip pat gali būti nuo 120,- iki 210,- Reiktų paminėti, kad šios kainos jau skaičiuojamos kartu su darbu. Kitaip sakant tai yra Signum katalizatoriaus kaina su montavimu.

OPEL VECTRA 2.2 IR 2.0 / 2.2 DTI KATALIZATORIUS

Jeigu reikia Opel Vectra 2.2 benzininio variklio katalizatoriaus – labai pigiai problemos išspręsti nepavyks. To priežąstis – benzininio variklio katalizatorius turi turėti savyje tauriųjų  metalų. Nes tik taip gali būti užtikrintas oro ir benzino mišinio teisingas paskaičiavimas.

Tiksliau Liambda zondo ir katalizatoriaus bendra užduotis – nusiųsti reikalingus duomenis ECU (variklio valdymo blokui) apie O2 kiekį įmanoma tik stovint kokybiškam katalizatoriui…

Kas liečia Opel Vectra 2.2 DTI katalizatoriaus kainą – tai tas pats variantas, kaip ir su Zafira ar Astra dyzeliniais katalizatoriais. Viskas įmanoma – tik reikia būti jums užtikrintiems, kad pats pigiausias Opel Vectra katalizatorius jums tiks.

NEPRAEITA TECHNINĖ APŽIŪRA ?

(Dar kartą apie TAC)

Jeigu reikia daugiau informacijos apie šios dienos TAC – techninės apžiūros centro reikalavimus šiai dienai, siūlome peržvelgti kokiais kriterijais vadovaujasi TAC centro darbuotojai tikrindami automobilius ir matydami, kad akivaizdžiai išpjautas Opel katalizatorius (skaitykite čia)

KAI KURIŲ OPEL AUTOMOBILIŲ KATALIZATORIŲ SĄRAŠAS

Opel Meriva katalizatorius 1.7 1.3 ir kt.
Opel Corsa 1.3
Opel Zafira A B 1.9 cdti 2.0 2.2 dti katalizatoriai
Opel Omega 2.0 2.2 dti dyzelio ir benziniai katalizatoriai
Opel Calibra benzinas katalizatoriai
Opel Vectra 1,9 cdti 2.0 2.2 dti katalizatorius
Opel Astra 1.7 1.9 2.0 2.2
******************

SENESNI BENZININIAI OPEL ASTRA IR CORSA C KATALIZATORIAI

opel astra katalizatorius
Opel 1,4 1.6 astra corsa benzinas katalizatorius ir jo pakeitimo kaina Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Naujas ir naudotas Opel Kadett katalizatoriaus kaina
Naujas ir naudotas Opel Astra J katalizatoriaus kaina
Naujas ir naudotas Opel Corsa D katalizatoriaus kaina
Naujas ir naudotas Opel Zafira A katalizatoriaus kaina
Naujas ir naudotas Opel Astra G katalizatoriaus kaina

Naujas ir naudotas  Opel Omega B katalizatoriaus kaina
Naujas ir naudotas Opel Astra F katalizatoriaus kaina
Naujas ir naudotas Vectra A 2.0 2.2 dti katalizatoriaus kaina
Opel Ascona C katalizatoriaus kaina

SPORTINIŲ OPEL AUTOMOBILIŲ KATALITINIAI KOVERTERIAI

Opel Manta katalizatoriaus kaina
Opel Tigra katalizatoriaus kaina
Opel GT katalizatoriaus kaina
City Car type katalizatoriaus kaina
Opel Agila katalizatoriaus kaina

OPEL MIKROAUTOBUSO KATALIZATORIAI

Opel Movano katalizatoriaus kaina
Opel Combo katalizatoriaus kaina

LIUKSO KLASĖS OPEL MODELIAI

Opel Rekord katalizatoriaus kaina
Opel Diplomat katalizatoriaus kaina
Opel Commodore katalizatoriaus kaina
Opel Senator katalizatoriaus kaina
Opel Omega katalizatoriaus kaina
Opel Admiral katalizatoriaus kaina
Opel Kapitän katalizatoriaus kaina
Opel Antara katalizatoriaus kaina

KITI OPEL AUTOMOBILIŲ MODELIAI

Opel Kadett Superboss katalizatoriaus kaina
Opel Vivaro katalizatoriaus kaina
Opel Laubfrosch katalizatoriaus kaina
Opel Astra Cabrio katalizatoriaus kaina
Opel Super 6 katalizatoriaus kaina
Opel Olympia katalizatoriaus kaina
Opel Blitz katalizatoriaus kaina


NAUJIENA! OPEL KATALIZATORIŲ RESTAURAVIMAS

Katalizatorių atnaujinimas, restauravimas, valymas, keitimas beveik visiems automobiliams!


DUSLINTUVŲ CENTRAS – KATALIZATORIUS.LT

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji Opel katalizatoriai
 • Nauji Opel Dpf Fap Filtrai
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas
 • Opel Dpf programavimas
 • Katalizatorių patikra / diagnostika
 • Opel Katalizatorių Montavimas / pjovimas

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.


KATALIZATORIUS.LT – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRASSU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

Reikia pakeisti Opel katalizatorių? Užsikimšo Opel automobilio katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti Opel katalizatorių pigiau ? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

šeštadienį + sekmadienį Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Konsultacija

Registracija iki 22.00h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE OPEL KATALIZATORIUS?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia pakeisti automobilio katalizatorių Kas keičia katalizatorius Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !


Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą katalizatorių ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo katalizatorius? Sutvarkysime ne tik katalizatorių, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas katalizatorius? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują katalizatorių už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / Opel katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Opel Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius


Reikia pakeisti katalizatorių? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.
Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?
egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink


 1. KATALIZATORIAUS KEITIMAS NAUJU (VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE)
 2. KATALIZATORIAUS VALYMAS PLOVIMAS SU CHEMIJA
 3. KATALIZATORIAUS LIAMBDA (“LEMBDA”) ZONDO IŠPROGRAMAVIMAS
 4. KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE
 5. PILNAS DUSLINTUVŲ REMONTAS NUO A IKI Z

KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS PO KEITIMO NAUJU

Labai dažnai nusprendus keisti katalizatorių, pamirštama, kad galima bus gauti kažkiek pinigų už savo seną neveikiantį katalizatorių. O tai kartais visai nemaži pinigai. Mes superkame katalizatorius pas save duslintuvų centre, todėl žmogui nebereikia rūpintis lakstant pas pavienius supirkėjus. Pasinaudojus galimybe parduoti katalizatorių – gaunasi reali kompensacija naujo keitimui.

Pavyzdžiui: Naujo kaina 200,- eurų. Montavimo darbai tarkim 50,- eurų. O mes iš jūsų nuperkame seną katalizatorių už 100,- eurų ar 150,- eurų. Galutiniame rezultate šios problemos sprendimo būdas – tik 100-150 eurų. Sutikite, tai tikrai nėra daug, palyginti su padariniais, kuriuos gali sukelti ilgai eksploatuojamas neveikiantis katalizatorius…

KATALIZATORIAI SU PRISTATYMU Į KITUS MIESTUS

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: