Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

KATALIZATORIAI VILNIUJE

UŽSIKIMŠO? TECHNIKINĖ? REIKIA NAUJO? NAUDOTO?


DUSLINTUVŲ CENTRAS VILNIUJE – KATALIZATORIUS.LT

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji katalizatoriai Vilniuje
 • Nauji Dpf Fap Filtrai Vilniuje
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas Vilniuje
 • Dpf programavimas Vilniuje
 • Katalizatorių patikra / diagnostika Vilniuje
 • Katalizatorių Montavimas / pjovimas Vilniuje

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.


KATALIZATORIAI VILNIUJE – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRASSU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

Reikia pakeisti katalizatorių Vilniuje? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių Vilniaus mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas Vilniuje – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius

šeštadienį + sekmadienį Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Konsultacija

Registracija iki 22.00h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE KATALIZATORIUS?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia pakeisti automobilio katalizatorių Kas keičia katalizatorius Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !


Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą katalizatorių ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo katalizatorius? Sutvarkysime ne tik katalizatorių, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas katalizatorius? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują katalizatorių už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…


Reikia pakeisti katalizatorių Vilniuje? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių Vilniaus mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas Vilniuje – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

Konsultacijos nuo 8.00 h iki 22.00 h darbo dienomis

Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…


1. NORITE SUŽINOTI SAVO KATALIZATORIAUS KAINĄ?

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!


Nesvarbu ar tai bus katalizatoriaus išpjovimas, ar tai bus Dpf suodžių filtro pašalinimas su išprogramavimu – pagrindinis veiksnys lemiantis sklandų TA apžiūros praėjimą – yra “apatinis” – tai yra idelaus išpjovimo darbas. Jeigu po atlikto išpjovimo, vizualiai konstrukcija nėra pažeista, jums niekas neturi teisės padadryti įrašo “Pažeista IDS konstrukcija”

Turime be galo gerus suvirintojus, kurie turi auksines rankas – kas yra pats sudėtingiausias uždavinys bet kuriam duslintuvų servisui. Specializuojamės ne vien tik mechanikoje, bet ir elektronikoje – todėl galime spręsti bet kokio sudėtingumo problemą susijusią su naujausių automobilių išmetimo sistemų gedimais. Skaitykite ką galime daryti:

 • Prekyba naujais katalizatoriais Vilniuje
 • Prekyba naudotais katalizatoriais Vilniuje
 • Katalizatorių keitimo darbai Vilniaus mieste – vienoje vietoje

Mes esame tam, kad padėtume Jums išspręsti ne tik atsiradusius gedimus išmetimo sistemose. Mes ruošiame automobilius TA – techninei apžiūrai. Tiek prieš automobilio pateikimą TA atstovams, tiek po TA atstovų padarytų jums nelabai patinkančių įrašų techninės apžiūros kontroliniuose lapuose. Apie tai, kas  yra katalizatorius ir kokie jų gedimai, skaitykite pradiniame mūsų puslapyje www.katalizatorius.lt


2. NEPRAĖJOTE TECHNIKINĖS DĖL KATALIZATORIAUS!


Mes galime padėti, jeigu nepraėjote techninės apžiūros ir jeigu dėl to kaltas katalizatorius. Padarytas įrašas TA apžiūros suvestinėje, ne toks jau brangus nuosprendis finansiškai. Svarbiausia, kad viską galima išspręsti visam laikui – ir pasiruošti ne tik dabartinei TA, bet ir sekančiai po 2 metų.

Šiandien katalizatoriai ypatingai daug sulaukia dėmesio TA centruose. Tai antras prioritetinis tikrinimas. Pirmiausia tikrinamas automobilio saugumas ir stabilumas kelyje, po to žiūrima kaip automobilio išmetimo sistema atlieka savo darbą saugant gamtą. Kitaip tariant – labai svarbu kokią išmetamųjų dujų pavojingų gamtai ir žmogui koncentraciją parodys matavimo prietaisai TA centre.


3. KAIP DARYTI GERIAU – KEISTI Į NAUDOTĄ AR NAUJĄ KATALIZATORIŲ?


Katalizatoriaus plovimas ir valymasVilniuje – procedūra, kurios nepraktikuojame. Kodėl? Apie tai galėsite paskaityti čia – katalizatoriaus valymas >>>.  Katalizatorių pardavimas – naujo ar naudoto – Vilniaus mieste atliekamas tik iš anksto suderinus visus kainos klausimus. Tai reiškia, kad stengiamės nepalikti vietos nesusipratimams, kurie dažnai iškyla autoservisų ir jų klientų.

Naudotų katalizatorių kaina

Naudotų katalizatorių pardavimas – nėra toks paprastas, kaip dažnai atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pirkti naudotą katalizatorių klientai nusprendžia dažniausiai taupydami pinigus. Arba kitu atveju, kai reikia užsakinėti ir ilgai laukti. Tiksliau tai daroma taip pat tada, kai iki techninės apžiūros pabaigos liko keletas dienų.

Naudoto katalizatoriaus kaina Vilniuje dažniausiai sudaro 1/3 arba net pusę originalaus ir naujo katalizatoriaus kainos. Taip yra todėl, kad originalus naudotas katalizatorius savyje turi tauriųjų metalų daugiau, nei visi rinkoje egzistuojantys neoriginalūs katalizatoriai.


Naujų katalizatorių kaina

Nauji „katolikai“ – taip juos beveik visi vadina, kainuoja nuo 150,- eur iki 500,- eur. Viskas priklauso nuo jūsų automobilio markės ir modelio. Kuo retesnis modelis – tuo katalizatorius bus brangesnis. Ir nesvarbu ar tai originalas ar ne. Ši tai taisyklė galioja visada.

Naujo neoriginalaus katalizatorio pirkimas – rekomenduojamas visiems be išimties, jeigu reikia praeiti techninę apžiūrą. Mes siūlome šiuo atveju net nedvejoti renkantis naują ar dėvėtą. Tik taip būsite garantuoti, kad nekils jokių nesklandumų su TA centro darbuotojais.


Nauji katalizatoriai su DPF suodžių filtru ir jų kaina

Kartais gali prisireikti keisti katalizatorių kartu su suodžių filtru. Kodėl kartu? Todėl, kad dyzeliniuse automobiliuose tam tikri katalizatorių modeliai eina kartu su dpf filtru. Toks keitmas, pagal visas atliekamo remonto taisykles privalomas po turbinos gedimo.

Tai yra, kai sugedusi turbina privaro tepalo į išmetimo sistemą. Nepakeitus katalizatoriaus, pakartotinis turbinos remontas garantuotas. Ir garantija naujam turbokompresoriui nebetenka galios. Turbina su garantija skaitykite čia >>>

Naujų katalizatorių kartu su suodžių filtru kaina svyruoja nuo 300,- eurų iki 2300,- eurų už originalų dpf filtrą kartu su katalizatoriumi. Daugiau apie tai informacijos rasite čia – dpf filtrų kainos >>>Neturite laiko daug skaityti? Tuomet skambink ir klausk dabar – atsakysim greitai ir tiksliai

Užsikimšo  katalizatorius? Nepraėjote techninės apžiūros, nes kažkas baisiai išpjovė katalizatorių?

Automobilis netraukia? Dūmina juodais dūmais? Viršija C02 ? Skambinikite dabar ! Išspęsime visus klausimus ir vienoje vietoje.

Žinote viską patys? Tačiau norite būti užtikrinti, kad pasikeitus katalizatorių, problema bus išspręsta? Atlikite papildomą IDS patikrą pas mus. Ir gauk garantiją darbams

Užidegė dpf filtro lemputė skydelyje? Kažkas patikrinoir pasak, kad reikia keisti kietųjų dalelių filtrą arba jį išprogramuoti?

Stop ! Nėra kur skubėti – pasitark su mumis dabar ! Patarsime kaip  geriau, pigiau ir  saugiau išspręsti šią problemą. Nepatikėk specifinių darbų bet kam !

Reikia katalizatoriaus kainos? Turime visokiausių gamintojų – rinksitės patys. Kainos telefonu – Nuo Iki – ir ne kitaip. Mūsų katalizatoriai su tauriaisiais metalais. O jų kainos keičiasi kasdien.

Visų pirmiausia turite žinoti, jog geras duslintuvų remontas galimas tik ten, kur yra specialiai paruošti meistrai. Ir ne šiaip sau tai sakau. Paruošti – reiškia, kad duslintuvų meistrai turi sugebėti ne tik virinti preciziškai.


Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?

egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink


 1. KATALIZATORIAUS KEITIMAS NAUJU (VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE)
 2. KATALIZATORIAUS VALYMAS PLOVIMAS SU CHEMIJA
 3. KATALIZATORIAUS LIAMBDA (“LEMBDA”) ZONDO IŠPROGRAMAVIMAS
 4. KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE
 5. PILNAS DUSLINTUVŲ REMONTAS NUO A IKI Z

KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS PO KEITIMO NAUJU

Labai dažnai nusprendus keisti katalizatorių, pamirštama, kad galima bus gauti kažkiek pinigų už savo seną neveikiantį katalizatorių. O tai kartais visai nemaži pinigai. Mes superkame katalizatorius pas save duslintuvų centre, todėl žmogui nebereikia rūpintis lakstant pas pavienius supirkėjus. Pasinaudojus galimybe parduoti katalizatorių – gaunasi reali kompensacija naujo keitimui.

Pavyzdžiui: Naujo kaina 200,- eurų. Montavimo darbai tarkim 50,- eurų. O mes iš jūsų nuperkame seną katalizatorių už 100,- eurų ar 150,- eurų. Galutiniame rezultate šios problemos sprendimo būdas – tik 100-150 eurų. Sutikite, tai tikrai nėra daug, palyginti su padariniais, kuriuos gali sukelti ilgai eksploatuojamas neveikiantis katalizatorius…

KATALIZATORIAI SU PRISTATYMU Į KITUS MIESTUS

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: