Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

kATALIZATORIAI KAINOS


REIKALINGAS KATALIZATORIUS?

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji katalizatoriai
 • Nauji Dpf Fap Filtrai
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas
 • Dpf programavimas
 • Katalizatorių patikra / diagnostika
 • Katalizatorių Montavimas / pjovimas

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.

Šaliname Dpf filtrus ir programuojame variklio valdymo blokus. Taikome pačius profesionaliausius programavimo sprendimus pasaulyje. Nenaudojame pigiausių sprendimų, po kurių daugelio automobiliai tampa neremontuojami.

Savo sprendimams ir darbams suteikiame tokias garantijas, kurių neduoda net gamintojai. Tai leidžia padaryti sukaupta daugelio metų darbo patirtis ir tam tikri mūsų pačių sugalvoti ir ištestuoti remonto niuansai.


UŽSIKIMŠO? TECHNIKINĖ? REIKIA NAUJO? NAUDOTO?

Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą katalizatorių ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo katalizatorius? Sutvarkysime ne tik katalizatorių, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas katalizatorius? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują katalizatorių už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


1. UŽSIKIŠĘS KATALIZATORIUS – KAIP SUŽINOTI?

Egzistuoja trys katalizatorių būsenos. Pirma – tai kai jis pilnai veikia. Šiuo atveju katalizatoriaus lemputė prietaisų skydelyje neužsidega, nemirksi ir jokių kitų simptomų nejaučiama.

Antra būsena būsena vadinama – “Pradėjęs kimštis” Šioje būsenoje galima pastebėti tam tikrus simptomus, kurie dažniausiai būna tokie, kaip žemiau išvardinti:

Trečia būsena, kai katalizatorius užsimeša visiškai. Nors staigus užsikimšimas pasitaiko retai, tačiau įmanomas ir toks variantas. Reiktų žinoti, kad taip dažniausiai nutinka automobiliuose, kuriuose yra turbokompresorius.

Sugedusi turbina labai dažnai paleidžia tepalus į išmetimą ir įsiurbimą. Tokiu būdu tepalas patekęs į katalizatorių memontaliai užkemša katalizatorių…

1. UŽSIKIŠUSIO KATALIZATORIAUS POŽYMIAI


 • Dingsta trauka – ji dingsta ne pastoviai. Ypač tai turi jaustis prie didesnių sūkių. Arba – vieną dieną automobilis važiuoja kaip “Čipuotas” , o kitą dieną jausmas toks, lyg būtų rankinis pusiau užtrauktas.
 • Blogai vedasi “užsikuria” variklis “ant šalto”. Daugeliui kyla nemenkas nerimas, kai reikia ilgai “brūžinti” starteriu. Labai retai, kas įtaria užsikimšusį katalizatorių, nes kiek jis užsinešęs labai sunku patikrinti.
 • Kitas reikalas Dpf filtrai kartus su katalizatoriumi – jie turi slėgio daviklius, kurie matuoja slėgį po suodžių filtro ir prieš jį. Tuo tarpu jeigu tai benzininis automobilis ir neturi antrinio lembda zondo, kokia “katoliko” būklė nustatyti galima tik pragręžiant skyles prieš ir po katalizatoriaus…
 • Sunkiai priima sūkius – kitaip tariant reakcija į akseleratoriaus paspaudimą arba vėluoja, arba sustoja ties 2000 rpm riba ar pan.
 • Padidėjęs kuro suvartojimas – dažnai nerandama didesnio kuro suvartojimo problemos, kai užsikiša katalizatoriai. Atrodo lyg ir variklis ir visa uždegimo sistema ideali, o kuro “ėda” daugiau nei visada…

Neturite laiko daug skaityti? Tuomet skambink ir klausk dabar – atsakysim greitai ir tiksliai

Žinote viską patys? Tačiau norite būti užtikrinti, kad pasikeitus katalizatorių, problema bus išspręsta? Atlikite papildomą IDS patikrą pas mus. Ir gauk garantiją darbams

Reikia katalizatoriaus kainos? Turime visokiausių gamintojų – rinksitės patys. Kainos telefonu – Nuo Iki – ir ne kitaip. Mūsų katalizatoriai su tauriaisiais metalais. O jų kainos keičiasi kasdien.


2. KIEK KAINUOJA NAUJAS AUTO KATALIZATORIUS?

 • VIEN TIK “CATALYST” NUO 80,- IKI 500,- EUR

Turint tokį požiūrį į savo automobilį, dažniausiai galų gale iškyla klausimas apie katalizatoriaus kainą. Jeigu daug nesiplečiant – naujo katalizatoriaus kaina svyruoja 80 – 500 eurų ribose. Sutikite, jog tai kažkuri dalis automobilio kainos, jeigu turėsime omenyje 10-15 metų senumo benzinines transporto priemones…

 • KATALIZATORIAI  KARTU SU DPF SUODŽIŲ FILTRAIS VIENAME BAKE NUO 200,- IKI 2000,- EUR DYZELIUI

Jeigu kalba eina apie dyzelių katalizatorius, kurie montuojami kartu su DPF/FAP filtrais – kaina gali tikrai apstulbinti. Originalo kainos pas oficialius atstovus dažnai perlipa 1000 eurų ribą ir siekia net 2000 eurų. Tiek kainuoja naujos kartos Toyota ar Audi Volkswagen grupės suodžių filtrai kartu su katalizatoriumi


3. KATALIZATORIAUS PLOVIMAS – AR VERTA?

Jeigu jau patekote į autoservisą, kuriame jums daro automobilio diagnostiką (kokia ji turi būti paskaitykite čia http://www.varikliodiagnostika.lt) greičiausiai kaip vieną iš sprendimo būdų jums pasiūlys išplauti katalizatorių su chemija. Tačiau čia reikia prisiminti antros klasės matematiką ir paskaičiuoti, kas labiau apsimoka ir kada…

Koks išplauto katalizatoriaus poveikis?

Turite žinoti, kad plovimas su chemikalais duoda efektą visada. Tačiau plovimo efektas labai dažnai būna trumpalaikis. Tai reiškia, kad po mėnesio ar keletos, visa tai gali reikėti pakartoti iš naujo. Ir niekas jums neatliks išplovimo antrą kartą nemokamai, net jeigu suteikta garantija.

Kokia garantija duodama katalizatoriaus plovimo darbams?

Su garantijomis – situacija labai įdomi. Dažiausiai vairuotojai galvoja, kad tomis garantijomis galės naudotis kaip tik panorėję. Ir niekas neskaito garantinių sąlygų, kurias privaloma įvykdyti. Jeigu jas atidžiai perskaitysite, pamatysite, kad daug naudingiau nusipirkti naują katalizatorių, nei jį bandyti praplauti.


4. KATALIZATORIAUS RESTAURAVIMAS – AR ĮMANOMA?

Labai dažnai mūsų klausia: “Ar įmanoma dar kažką padaryti, jeigu baisia išpajutas katalizatorius ar suodžių filtras ir nepraeita techninė apžiūra?” Į šį klausimą galima atsakyti tik atlikus katalizatoriaus apžiūra vizualiai.

Tai reiškia, kad reikia pakelti automobilį ant keltuvo ir pamatyti kaip pjauta, kaip virinta ir ties kuria vieta virinta. Mes padarome beveik 80 % visų sugadintų katalizatorių.

Tai darbas, kurio technika taip išdirbta, kad po mūsų darbų katalizatoriai ir Dpf filtrai atrodo kaip iš gamyklos. Taigi, jeigu reikia pagalbos, – Prašom – Skambinate – Registruojatės – Atvažiuojate.


Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?

egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius