Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

DPF FAP VALYMAS


PROTINGAS DPF FILTRŲ VALYMAS

Padėsime visais klausimais, kurie liečia dpf valymą. Mūsų darbai:


 • Dpf filtrų valymas su aparatu
 • Dpf filtro valymas su chemija
 • Dpf filtrų valymas išdeginant
 • Taip pat dpf filtro keitimas nauju ar naudotu
 • Dpf filtro šalinimas ir programavimas

Tema – apie tai ar Dpf suodžių filtro valymas padeda ilgam ar trumpam, tikrai neišsenkanti! O taip yra todėl dėl daugelio priežąsčių.

Tačiau pagrindinė priežąstis, nuo kurios priklauso, koks bus rezultatas po valymo, tai yra reali dpf/fap kietųjų dalelių suodžių filtro būklė. O apie ją sužinoti galima tik fiziškai atidarius Dpf bakelį.


KĄ REIKIA ŽINOTI APIE DPF FILTRO VALYMĄ?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia valyti kietųjų dalelių filtrą. Kas valo dpf filtrus katalizatorius Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !

 TURINYS

 1. KIEK LAIKO TARNAUJA DPF FILTRAS PO VALYMO?
 2. KAIP ATLIEKAMAS DPF FILTRO PATIKRINIMAS?
 3. KIEK KAINUOJA DPF FILTRO VALYMAS?
 4. KODĖL UŽSIKEMŠA DPF FILTRAI?
 5. KĄ GALI SUGADINTI UŽSIKIMŠĘS DPF FILTRAS?
 6. AR VERTA PIRKTI NAUDOTĄ / DĖVETĄ DPF FILTRĄ?
 7. KUR IŠVALYTI DPF FILTRĄ VILNIUJE?
 8. KUR IŠVALYTI DPF FILTRĄ KAUNE?
 9. KUR IŠVALYTI DPF FILTRĄ KLAIPĖDOJE?
 10. AR APSIMOKA PLAUTI DPF FILTRĄ SU CHEMIJA?


UŽSIKIMŠO? TECHNIKINĖ? REIKIA NAUJO? NAUDOTO?

Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. atliksime Dpf filtro restauravimo procedūrą, jei tai įmanoma.

Užsikimšo Dpf filtras? Sutvarkysime ne tik dpf filtrą, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas dpf filtras? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują dpf filtrą už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…KAIP IR SU KUO VALOMAS DPF FILTRAS?

Tiesa sakant, dpf filtrų valymo technikų ir technologijų yra begalybė. Kiekvienas filtro valymo paslaugas atliekantis automobilių servisas stengiasi akcentuoti savo stipriąsias puses. Beveik visi valymai vieni už kitą geresni. Ir jeigu kažkas valo gerai, tai atsiras kas valys dar geriau. Na, čia verslo užkulisiai. Bet kuriuo atveju – ne tai svarbiausia. Svarbiausia – kas bus po dpf valymo!

Valymas gali būti atliekamas su ultragarsu. Dpf filtrą galima valyti su chemikalais. Suodžių filtras galima būti deginamas krosnyse specialioje aukštoje temperatūroje. Dpf filtras gali būti valomas mechaniškai specialių valomųjų adatų pagalba.

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius

Taip pat galimas ir valymas vandeniu po aukštu spaudimu, tačiau čia atsiranda galimybė pažeisti celes arba dar blogiau – atitrūkti filtrui nuo bakelio sienelės, ko pasekoje atsiranda ne tik garsai IDS sistemos vamzdyne bet ir prasideda filtro byrėjimas.1. UŽSIKIŠĘS DPF FILTRAS – KAIP SUŽINOTI?

Visų pirma – tai mirksinčios įpėjamosios lemputės prietaisų skydelyje.

Pirmiausia pradeda degti mirksėti žvakių pakaitinimo lemputė. Po to užsidega Dpf simbolis, arba jį atitinkantis pranešimas su į duslintuvą panašia ikona.

Jeigu vairuotojas nieko nedaro, tuomet automobilis “pasikabina” į avarinį režimą. Ir tuomet dažniausiai pradedame ieškoti sprendimo.

Kas įdomiausia, kad po tokio nieko nedarymo – suodžių filtro plovimas – tampa žymiai sudėtingesnis. Tiek valymo prasme, tiek ilgaamžiškumo prasme jau po valymo


Žinokite, kad geriausia pasirinkti tokią suodžių filtro valymo techniką, kuri nesukelia jokios rizikos suodžių filtrui.


Neturite laiko daug skaityti? Tuomet skambink ir klausk dabar – atsakysim greitai ir tiksliai

Užsikimšo dpf? Nepraėjote techninės apžiūros, nes kažkas baisiai išpjovė suodžių filtrą?

Automobilis netraukia? Dūmina juodais dūmais? Viršija C02 ? Skambinikite dabar ! Išspęsime visus klausimus ir vienoje vietoje.

Žinote viską patys? Tačiau norite būti užtikrinti, kad išvalius dpf, problema bus išspręsta? Atlikite papildomą IDS patikrą pas mus. Ir gauk garantiją darbams

Užidegė dpf filtro lemputė skydelyje? Kažkas patikrino ir pasakė, kad reikia keisti kietųjų dalelių filtrą arba jį išprogramuoti?

Stop ! Nėra kur skubėti – pasitark su mumis dabar ! Patarsime kaip  geriau, pigiau ir  saugiau išspręsti šią problemą. Nepatikėk specifinių darbų bet kam !

Reikia dpf valymo kainos? Turime visokiausių sprendimų – rinksitės patys. Kainos telefonu – Nuo Iki – ir ne kitaip.

Visų pirmiausia turite žinoti, jog geras duslintuvų remontas galimas tik ten, kur yra specialiai paruošti meistrai. Ir ne šiaip sau tai sakau. Paruošti – reiškia, kad duslintuvų meistrai turi sugebėti ne tik virinti preciziškai.

Reikia žinoti daug plačiau, todėl visi duslintuvo virinimo darbai negali būti atliekami “Bet kaip”. Nebent jums nesvarbu, kas bus kai reikės važiuoti į TA (techninių apžiūrų centrą) arba jei ruošiatės artimiausiomis dienomis parduoti automobilį turguje.


1. KOKIA GARANTIJA SUODŽIŲ FILTRO VALYMUI?

Mes duodame 100 % garantiją, kad jeigu filtras nėra sugadintas ir pažeistas mechaniškai valymas bus atliktas ir tai galėsime Jums įrodyti gyvai. O tai yra svarbiausia. Gyvas įrodymas – tai ne popieriaus lapas su antspaudais ir gražiais pažadais – kuriame parašyti, dažniausiai paprastam vairuotojui nesuprantami, skaičiai.

Niekada nepuolame aklai užsiimti tiek Dpf valymu tiek jo išprogramavimu su fiziniu šalinimu. Visada pirmiausia atliekame išsamią jūsų automobilio diagnostiką (ne tik dpf filtro), po kurio galima priimti teisingiausią sprendimą. O teisingiausio sprendimo tikslas – sklandžiai veikiantis dpf filtras ir nuvažiuotas kuo ilgesnis atstumas.

2. KODĖL NEUŽTENKA ATLIKTI VIEN TIK DPF FILTRO VALYMĄ?

Visas kokybiško Dpf filtro valymo paslaugos rezultatas bus gautas tik tuo atveju, jeigu po valymo ir prieš jį bus išsiaiškintos visos priežąstys sukėlusios suodžių filtro užsikimšimą ir jos pašalintos prieš pastatant išplautą Dpf filtrą. Jeigu šis valymo procedūros etapas atliktas neprofesionaliai arba jo visai nebuvo – patenkintų valymu gali ir neatsirasti…

3. NORITE GARANTUOTO SPRENDIMO?

Dpf filtro išprogramavimas ir fizinis pašalinimas pagal spec. metodiką

Yra labai daug vairuotojų, kurie bijo rizikuoti su Dpf valymu (rizikuoti pinigais). Tokiems klientams mes visada turime garantuotą sprendimo variantą – tai dpf filtro išprogramavimas ir fizinis pašalinimas (paskaitykite >>>).

Šią paslaugą teikiame jau turbūt bus gal net dešimtmetis. Ją visada atliekame šiek tiek kitaip nei visi kiti Dpf programuotojai ir šalintojai. Ši paslauga pas mus šiek tiek brangesnė, tačiau visiems, kuriems ją atlikome, dar iki šios dienos sklandžiai praeina techninę apžiūrą.

Net nepaisant 2017 ir 2018 metais įvykusių pokyčių techninės apžiūros centruose, tikrinant išmetamųjų dujų sistemas.

4. KAS YRA IR KAM REIKALINGAS DPF SUODŽIŲ FILTRAS?

Mes manome, kad tikrai verta būtų išsamiau paskaityti apie tai, kas yra dpf filtrai apskritai +

nes tai turbūt ženkliai palengvintų Jūsų sprendimą, ką su jais daryti – valyti ar šalinti. Žinoma, kuo daugiau informacijos – tuo daugiau painiavos. Na, bet čia mes tam ir esame – kad viską paaiškintume ir padėtume nuspręsti teisingai.

Visada reikia žinoti, kad jeigu yra galimybė bandyti valyti – tai reikia ja ir naudotis. Žinoma, nėra vienos taisyklės – ir į kiekvieną automobilį, bent jau mes, visada žiūrime individualiai !

Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?

egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

SkambinkDpf filtro valymas Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: