Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

NAUJAS MERCEDES BENZ DPF SUODŽIŲ FILTRAS KOKIA KAINA

MERCEDES BENZ DPF FILTRAI – KOKIA KAINA IR KĄ DARYTI?

Jeigu jau ieškote MERCEDES BENZ automobilio dpf suodžių filtro, greičiausiai pas jus jis bus užsikimšęs. Užsikišęs MERCEDES BENZ dpf filtras – tai tik viena problema. Kita priežąstis – kai reikalingas MERCEDES BENZ filtras po blogo, senais metodais atlikto išprogramavimo ir išpjovimo. Nuo 2018 metų gegužės mėnesio keičiasi motorinių trasporto techniniai reikalavimai tikrinant išmetimo sistemos konstrukcijas ir jų veiksmingumą.

MERCEDES BENZ automobilio dpf filtras
MERCEDES BENZ dpf filtras ir jo valymas + keitimas nauju + programinis išjungimas + MERCEDES BENZ dpf diagnostika ir gedimų šalinimas

*************

Todėl šiandien labai dažnai sprendžiame “bet kaip išpjautų” MERCEDES BENZ dpf kietųjų dalelių filtrų probelmas. Viskas sutvarkoma ir padaroma… Ir kainuoja daug pigiau nei naujas MERCEDES BENZ dpf filtras… Tai yra naujo dpf filtro pirkimas nėra būtinas, jeigu pas jus išpjautas dpf suodžių filtras senoviniu metodu. Pasitikėkite mumis ir mes jums išspręsime šią problemą tikrai nebrangiai.

MERCEDES BENZ DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS 2018 METAIS

Tikrai nepasakosime kuo 2018 metais progaminio kodo ECU valdymo bloko korekcija skiriasi nuo ankstesnio metodo. Esmė tokia, kad jeigu dpf filtro išprogramavimas buvo įmanomas bet kuriam autoservisui, šiandien naują metodą galės taikyti tik keletas remonto dirbtuvių Lietuvoje apskritai. Nes dabar tai reikia daryti su pasyvaus MERCEDES BENZ dpf filtro funkcija, jeigu norite važinėti be filtro ir dar praeiti TA.

MERCEDES BENZ DPF FILTRO IŠPJOVIMAS 2018  METAIS

2018 metais MERCEDES BENZ automobilio dpf filtras gali būti šalinamas arba pagal seną metodiką arba nauju metodu, kurį dar ne visi gali atlikti, nes… Reikia Dpf išprogramavimą atlikti rankiniu būdu, koreguojant Ecu algoritmą taip, kad būtų “pasyvus suodžių filtras”. Tai nauja sąvoka, kurią suprasti dar taip pat ne visi sugeba… Taigi, galima MERCEDES BENZ kietųjų dalelių filtrą pašalinti ir senu ir nauju metodu. Kitaip sakant, ne nauju, o naujausiu metodu.

NAUJAS ORIGINALUS MERCEDES BENZ DPF FILTRAS – KAINA

Jūs turbūt žinote, kad visi originalūs katalizatoriai ir dpf filtrai kainuoja daugiau nei 1000,- Eurų. Esant tokioms kainoms, neverta net kainininko sudarynėti, nes mes per metus parduodame tik po keletą originalių MERCEDES BENZ dpf filtrų ir… jų pirkėjai – Vaokietijoje, Danijoje, Belgijoje, Olandijoje gyvenantys lietuviai.

NAUJAS NEORIGINALUS MERCEDES BENZ DPF FILTRAS – KAINA

Tam tikriems MERCEDES BENZ modeliams jau yra gaminami neoriginalūs dpf filtrų pakaitalai. Jų kaina dažniausiai svyruoja apie 500-600 Eurų. Žinoma, kokybės originalaus MERCEDES BENZ dpf filtro ir pakaitalo nėra ko lyginti. Čia už tris kartus mažesnę kainą įsigyti gerą daiktą tikrai nėra ko tikėtis, tačiau norinčių šiandien jau yra. Visgi, daugeliui priimtinesnis dpf filtro išėmimmas ir išprogramavimas arba bent jau bandymas valyti.

MERCEDES BENZ DPF FILTRO VALYMAS – KAINA

2018 metais su valymo procedūra taip pat situacija pasikeitė. Nors MERCEDES BENZ dpf filtro valymo kaina galutiniame rezultate gaunasi didesnė nei MERCEDES BENZ dpf filtro išprogramavimas ir pašalinimas, tačiau pabandyti atgaivinti dpf filtrą – jau norinčių atsiranda ir ne vienas ir ne du…

MERCEDES BENZ DPF FILTRAI PAGAL MODELĮ

Žemiau susiraskite savo MERCEDES BENZ automobilio modelį. Visiems nurodytiems modeliams turime visus įmanomus Dpf filtro remonto sprendimo būdus. Pasakykite kokio remonto norite ir mes tai padarysime taip profesionaliai, kad net nesitikėsite patys, kad taip galima dirbti…

 • Naujas MERCEDES BENZ A160 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ A180 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ A200 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ B180 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ B200 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ C200 TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • NaujasMERCEDES BENZ C220 TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ E220 TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ SPRINTER dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas MERCEDES BENZ VIANO dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • NaujasMERCEDES BENZ VITO dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas