Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

IŠMETIMO KOLEKTORIAI

IŠMETIMO KOLEKTORIAUS REMONTAS – KEITIMAS AR VIRINIMAS

Ar žinote, kokia duslintuvo sistemos dalis yra pati tvirčiausia? Turbūt atspėjote… Tai išmetimo kolektorius. Ir tvirčiausia ne veltui – tai pirmasis mazgas išmetimo sistemoje, kuriam tenka pats didžiausias darbinis krūvis. Jo darbas sulaikyti ir sušvelninti, po sprogimo susidarusių išmetamųjų dujų, patekimą į tolimesnį išmetimo sistemos traktą. Sekantis etapas – tai katalizatorius, bet apie jį skaitykite pradiniame www.katalizatorius.lt puslapyje.

kolektoriaus keitimas

IŠ KO PAGAMINTAS IŠMETIMO KOLEKTORIUS?

Labai dažnai kyla klausimas – iš ko pagamintas išmetimo kolektorius. Tvirčiausia ir pigiausia medžiaga išmetimo kolektorių gamybai iki šiandien išlieka “Ketus” Jis puikiai susitvarko su aukščiausiomis temperatūromis, tačia nelabai mėgsta šalto vandens, kai įkaitęs ir išorinio mechaninio poveikio. Todėl būtent į šias dvi detales reikia atkreipti įpatingą dėmesį.

IŠMETAMŲJŲ DUJŲ KOLEKTORIAUS KAINA

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

duslintuvu virinimas
Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

+370 670 12120

Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Daugelis kolektoriaus remontą supranta, kaip suskilusio kolektoriaus suvirinimą. Esmė yra tame, kad vairuotojai patys puikiai žino, jog ketus, kaip medžiaga virinasi tik įpatingais atvejais ir specialiomis priemonėmis. Ir tik prie tam tikrų skilimo trūkimo lygių.

Kas įeina į išmetimo kolektoriaus taisymo sampratą?

ismetimo kolektorriaus taisymas

Išmetimo kolektoriaus virinimo darbai atliekami visiškai kitaip nei paprasto metalo. Ketaus išmetamųjų dujų kolektorius virinasi inercinių dujų aplinkos kameroje (kitaip sakant inercinių dujų aplinkoje), tokiu būdu neiškraipoma kolektoriaus geometrija ir išlaikomas hermetiškumas.

Reiktų žinoti, kad jeigu jums kažkas pasakė, jog jums reikalingas duslintuvo remontas – gali būti, kad pasiseks apsiriboti vien tik kolektoriaus remontu. Nors mūsų komanda, gali visada nemokamai apžiūrėti jūsų automobilio išmetamųjų dujų pašalinimo sistemą nemokamai…

Niekada negailime patarimų ir nuolaidų, todėl… nauji mūsų klientai, beveik visada kažkieno rekomenduoti!

**************

IŠMETAMŲJŲ DUJŲ KOLEKTORIAUS FORMOS REIKŠMĖ

duslintuvo kolektoriaus virinimas

Vidaus degimo variklis ir jo išmetamosios dujos yra realiai kitokio pobūdžio nei mes įpratę įsivaizduoti. Reiktų žinoti, kad jų patekimo į išmetimo sistemą greitis siekia net “Viršgarsinį greitį”. Todėl čia be galo svarbi paties išmetimo kolektoriaus forma ir ilgis.

Norint pasiekti kuo tobulesnio išmetamųjų dujų pašalinimo iš variklio – išmetimo kolektorių gamintojai visada atlieka ne tik skaičiavimus, bet ir eksperimentinius bandymus…

Taip daroma todėl, kad dujų išmetimas vyksta aštriu sprogimu ir staigiu šūviu, ko pasekoje kolektoriaus kanaluose atsiranda pastovūs slėgio svyravimai. Šis daiktas tampa lyg dujų bangų uždara erdvė, kurioje atsiranda ir rezonansas ir slėginių reikšmių disbalansas – nuo be galo aukštų iki neigiamų.

DUSLINTUVO TIUNINGAS PRASIDEDA NUO KOLEKTORIAUS

Daugelis duslintuvo modifikaciją supranta kaip galinių bakelių pakeitimo gražiais, garsių gamintojų, blizgančiais bakais su spindinčiais duslintuvo antgaliais. Iš tikrųjų rimtas duslintuvo tiuningas prasideda, kaip tik ne nuo galo. Svarbiausia duslintuvo tiuninge yra naudingiausio kolektoriaus parinkimas.

Dujų bangavimo efektai čia gali būti išnaudojami variklio galiai padidinti. Ir tinkamai viską atlikus, galimas variklio galios padidinimas nuo 3 iki 7 % (proc.). Ir čia be jokio variklio čipavimo – chip tiuningo.

ORO PADAVIMAS + GERAS IŠMETIMAS > DAUGIAU GALIOS

ismetimo kolektorius voras

Padidėja prie to paties ir sukimo momentas. Taigi, kas ruošia automobilius sportui, tas žino, kad teisingai parinkus išmetimo kolektorių ir padidinus oro paėmimo plotą galią galima pasididinti mažiausiai 10 % (proc.) O tai yra labai jau neblogai…

KOLEKTORIUS – VORAS

Dar vienas įdomus dalykas, apie ką galbūt neteko daug kam girdėti – tai tiuninguoto kolektoriaus pavadinimas. Tai “Kolektorius voras”.  Nuo standartinio originalaus jis skiriasi savo ilgiu, forma ir sandara.

Taip pat skiriasi rezonansinėmis savybėmis. Voras savo forma sugeba išgauti taip pat didesnį vakumą išmetimo momentu, atsidarius išmetimo vožtuvui. O ši savybė ženkliai palengvina variklio darbą. Dujų išstūmimas virsta dujų ištraukimu ir tai galima pasiekti tik nestandartiniais išmetimo kolektoriaus keitimo metodais.

PASIKLAUSTI KOLEKTORIAUS KAINOS

NAUJIENA! KATALIZATORIŲ RESTAURAVIMAS

Katalizatorių atnaujinimas, restauravimas, valymas, keitimas beveik visiems automobiliams!


DUSLINTUVŲ CENTRAS – KATALIZATORIUS.LT

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji katalizatoriai
 • Nauji Dpf Fap Filtrai
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas
 • Dpf programavimas
 • Katalizatorių patikra / diagnostika
 • Katalizatorių Montavimas / pjovimas

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.


KATALIZATORIUS.LT – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRASSU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

Reikia pakeisti katalizatorių? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių ? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

šeštadienį + sekmadienį Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Konsultacija

Registracija iki 22.00h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE KATALIZATORIUS?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia pakeisti automobilio katalizatorių Kas keičia katalizatorius Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !


Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą katalizatorių ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo katalizatorius? Sutvarkysime ne tik katalizatorių, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas katalizatorius? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują katalizatorių už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius


Reikia pakeisti katalizatorių? Užsikimšo katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti katalizatorių mieste? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.
Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?
egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink


 1. KATALIZATORIAUS KEITIMAS NAUJU (VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE)
 2. KATALIZATORIAUS VALYMAS PLOVIMAS SU CHEMIJA
 3. KATALIZATORIAUS LIAMBDA (“LEMBDA”) ZONDO IŠPROGRAMAVIMAS
 4. KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE
 5. PILNAS DUSLINTUVŲ REMONTAS NUO A IKI Z

KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS PO KEITIMO NAUJU

Labai dažnai nusprendus keisti katalizatorių, pamirštama, kad galima bus gauti kažkiek pinigų už savo seną neveikiantį katalizatorių. O tai kartais visai nemaži pinigai. Mes superkame katalizatorius pas save duslintuvų centre, todėl žmogui nebereikia rūpintis lakstant pas pavienius supirkėjus. Pasinaudojus galimybe parduoti katalizatorių – gaunasi reali kompensacija naujo keitimui.

Pavyzdžiui: Naujo kaina 200,- eurų. Montavimo darbai tarkim 50,- eurų. O mes iš jūsų nuperkame seną katalizatorių už 100,- eurų ar 150,- eurų. Galutiniame rezultate šios problemos sprendimo būdas – tik 100-150 eurų. Sutikite, tai tikrai nėra daug, palyginti su padariniais, kuriuos gali sukelti ilgai eksploatuojamas neveikiantis katalizatorius…

KATALIZATORIAI SU PRISTATYMU Į KITUS MIESTUS

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: