Loading

Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 670 12120

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37067012120
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Toyota Prius katalizatorius 1 2 3 1741021490 2003 2009


REIKIA TOYOTA PRIUS KATALIZATORIAUS?

1. Prekyba TOYOTA PRIUS katalizatoriais ir Dpf filtrais kartu su montavimu Vilniuje Kaune Klaipėdoje. Teikiame duslintuvų remonto paslaugas tokiais atvejais, kai užsikimšo TOYOTA PRIUS dpf filtras arba katalizatorius.


2. Kai TOYOTA PRIUS katalizatorius išpjautas pigiausiu metodu ir ant jo matomos įvairios geometrinės figūros – kvadratai, trikampiai ar apskritimai. Šiuo atveju turime įvairių sprendimų – nuo naujo katalizatoriaus arba dpf filtro pastatymo iki idealaus restauravimo.


3. Taigi, visi išmetamųjų dujų sistemos konstrukcijos atnaujinimo darbai vienoje vietoje su profesionaliais suvirintojais ir … Geriausiais Lietuvoje ECU programuotojais, kai reikia išprogramuoti pašalinti dpf fap filtrą TOYOTA PRIUS 1,9 dyzelis…


Partneriai:TURIME TIK APAČIOJE NURODYTUS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS

Kadangi visų TOYOTA PRIUS katalizatorių modelių sandėlyje šiai dienai turėti neįmanoma – daugelį variantų pasigaminame patys vietoje. Gaminame originalų katalizatorių atitinkančias konstrukcijas, kurios turi visus TA ir EU reiklalaujamus sertifikatus ir žymėjimus. Todėl garantuojame ne tik kokybę, tačiau TA reikalavimų įgyvendinimą. Taip gaunamas TOYOTA PRIUS katalizatorius su garantija 3 metams arba 200.000 km Rida


KATALIZATORIAI NUO 90,-

Turime galimybę pasiūlyti įvairių gamintojų katalizatorius. Ir nesvarbus Jūsų TOYOTA PRIUS automobilio amžius. Yra net vienkartinių, labai pigių katalizatorių, kuriems garantijos nėra. Ir yra labai kokybiškų – kuriems suteikiame 2-3 metų garantijas. Todėl sakmbink, klausk, padėsime visais įmanomais būdais

KEITIMAS NUO 50,-

TOYOTA PRIUS katalizatoriaus keitimas ir montavimo darbai tik nuo 50,- Eur ir jau į šitą kainą įskaičiuotas geriausio suvirintojo darbas, o ne tik katalizatoriaus nuėmimas pastatymas. Visi kiti montavimo darbai, kur ardosi pakaba arba reikalingas kolektoriaus nuėmimas – kainuoja šiek tiek brangiau


TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS – HYBRIDAS ELEKTROMOBILIS

Jeigu reikalingas Toyota Prius katalizatorius, greičiausiai turite tam rimtų priežąsčių. Dažniausiai šio katalizatoriaus Jums prireiks, jeigu nepraėjote TA techninės apžiūros. Techninės apžiūros galima nepraeiti jeigu Toyota Prius katalizatorius baisiai išpjautas ir matosi pjovimo žymės. Padėsime pigiau nei Toyota autoservisas.

Toyota Prius katalizatorius 2 modelis 3 modelis
Toyota Prius katalizatorius 2modelis 3 modelis 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 metai – nauji naudoti originalūs

NEPRAEITA TA TECHNINĖ APŽIŪRA?

Kitas atvejis, kada nepraeita techninė apžiūra dėl to, kad CO kiekis viršija nustatytą normą. To priežąstis dažniausiai būna sekanti: nėra visai katalizatoriaus arba per mažas jo efektyvumas.

Toyota Prius katalizatorius 2 3 modelis
Toyota prius katalizatorius pavogtas? Padėsime – skambinkite – sutvarkysime už padorią kainą

PAVOGTAS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS?

Šiandien tam tikrų tauriųjų metalų kainoms prekybos biržose šoktelėjus į nesuvokiamas aukštumas – Toyota Prius automobilių katalizatoriai tapo pačiu mėgstamiausiu ir lengviausiai prieinamu grobiu ilgapirščiams.

toyota katgalizatoriai
Toyota prius 3 katalizatoriai – nauji originalūs ir pakaitalai pigiau nei …

TOYOTA PRIUS KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS

Jeigu anksčiau supirkimas tokių katalizatorių būdavo arti 500,- Eurų, tai šiandien galima gauti +/- 800,- Eurų. Gal rytoj jie kainuos vėl tiek pat kaip anksčiau, to niekas nežino. Todėl visi skuba… Kažką su jais daryti…

PADĖSIM, JEIGU DINGO KATALIZATORIUS VISAI

Taigi, jeigu vieną dieną atėjote, atsisėdote į savo Priusą ir supratote, kad kažkas ne taip, greičiausiai nebebus katalizatoriaus. Tačiau dėl to nusiminti ir panikuoti tikrai per daug neverta. Viskas susitvarko. Kainos nėra super didelės.

NEPALIKINĖKITE SAVO PRIUS’O KUR PAPUOLA

Žinoma, jei norėsite naujo originalaus katalizatoriaus – kainuos labai daug… Tačiau šiai dienai turime sprendimų už realias kainas. Perdarysime konstrukciją taip, kad ir Techninėje apžiūroje viskas bus gerai ir Check Engine nedegs.

TURITE DAUG PRIUS AUTOMOBILIŲ? NUOMOJATE PAVEŽĖJAMS? KAŽIN AR NEPAVOGS?

Yra daug įmonių, kurios turi 50 – 70 – 100 Toyota Prius automobilių ir juos nuomoja pavežėtojams. Labai dažnai pasitaiko tokių atvejų, kada pavežėjas išsinuomavęs Prius’ą mėnesiui ar dviems – gražina automobilį su jau pasisavintu katalizatoriumi. Nuvažiavo išsipjovė – praėjo mėnesis, siūlės aprūdijo ir… kas gali įrodyti, kad tai padarė jis, o ne kažkas kitas prieš tai.

DAUG PRIUS’Ų – DAUG NUOSTOLIŲ

Kadangi šiandien Toyota Prius katalizatoriai labai brangūs ir jeigu Jums dings 50 katalizatorių, galite paskaičiuoti kokie nuostoliai laukia: 50×800=40.000,- Eurų. Už tokią sumą išeina keturi neblogi Priusai.

Todėl siūlome persidaryti pas mus visą IDS sistemą taip, kad nekiltų noras niekam, Jūsų neinformavus, katalizatorius “pasisavinti”. Atvažiuojate – ir tą darbą padarome per dieną.

TOYOTA PRIUS DEGA “CHECK ENGINE”

Daugelis skambina ir sako dega Check Engine Toyotai Priusui, ką daryti? Mes tada klausiame – ar daryta Toyota automobilio kompiuterinė diagnostika. Daugelis jau žino, nes buvo pas elektriką ar į kokį nors servisiuką užsukę. Daugiausia atvejų, dėl ko užsidega Toyota Prius automobiliuose Check Engine lemputė – tai neefektyvus katalizatoriaus darbas. Arba kitaip – sumažėjęs katalizatoriaus efektyvumas valant išmetamąsias dujas.

IŠPJAUTAS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS IR MATOSI PJOVIMO SIŪLĖS

Kas nori parduoti savo Toyota Prius katalizatorių ir gauti pinigų, dažniausia ieško pas ką pigiau jį išsipjauti. Susiradę meistrą ar autoservisą, kuris tą darbą padaro už 50,- Eurų dažniausiai turi problemą, kai reikia pereiti TA techninę apžiūrą.

ĮRAŠAS TA: NETVARKINGA PAŽEISTA IDS

Ten nuvažiavus dažniausiai gaunamas įrašas, kad pažeista automobilio išmetamųjų dujų sistemos įranga arba ji netvarkinga ir neatitinka keliamų reikalavimų. Ką tada daryti?

Viskas paprasta… Skambinate mums. Registruojatės ir atvažiuojate sutartu laiku. Ką mes padarysime? Padarysime viską, kad Jūsų Tpyota Prius katalizatoriai ir visa išmetimo sistema atitiks visus TA keliamus reikalavimus. Reikės tik pasirinkti – norėsite garantijos ar ne. Nuo to priklausys remonto darbų kaina.

REIKALINGAS NAUJAS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS?

Šiuo klausimu taip pat galime pagelbėti. Šiuo metu rinkoje yra įvairių gamintojų Toyota Prius katalizatorių. Žinoma, jie nėra originalūs, tačiau daugelis jų tinkkami ir TA ir dėl to, kad nedegtų “Check Engine” lemputė. Todėl galite drąsiai skambinti ir apsilankyti mūsų duslintuvų remonto centre “KATALIZATORIUS.LT”

Markė: Toyota
Modelis: Prius
Kuro tipas: Benzinas
Metai: 2003-2009
Variklio darbinis tūris: 1500 cm3
Emisijos norma / standartas: EURO 4

Engine Code: 1NZFXE | For vehicles with OBD | for vehicles with catalytic converter | Equipment Vart.: Typ:NHW20less
Toyota Prius 2009 _W2_ [2003-2009] Hatchback 1.5 Hybrid Hatchback 1497ccm 78HP 57KW (Hybrid)

TOYOTA PRIUS KATALIZATORIAUS VALYMAS

Yra nemažai klientų, kurie prašo išvalyti Priusui katalizatorių. Norime pasakyti vieną dalyką… Benzininiai katalizatoriai nesiplauna ir nesivalo. Tai daroma tik dyzeliniams varikliams. Ir tik dpf fap filtrams. Tik jiems įmanoma tokia procedūra. Dpf filtrų valymas / plovimas  ir benzininių kagtalizatorių plovimas – du skirtingi dalykai, kurių neskiria nemažai meistrų. Todėl visada žinokite – valosi tik dpf filtrai.

NAUJIENA! TOYOTA PRIUS KATALIZATORIŲ RESTAURAVIMAS

Katalizatorių atnaujinimas, restauravimas, valymas, keitimas beveik visiems automobiliams!


DUSLINTUVŲ CENTRAS – KATALIZATORIUS.LT

Padėsime visais klausimais, kurie liečia katalizatorius. Mūsų darbai:


 • Nauji Toyota Prieus katalizatoriai
 • Nauji Dpf Fap Filtrai
 • Sugadintų katalizatorių / Dpf filtrų restauravimas
 • Dpf programavimas
 • Katalizatorių patikra / diagnostika
 • Toyota Prius Katalizatorių Montavimas / pjovimas

Su išmetimo sistemomis dirbame daugiau nei 20 metų. Žinome visus niuansus, kaip išspręsti visus klausimus susijusius su katalizatoriais ir dpf filtrais. Stipriai dirbame su benzininiais katalizatoriais.


KATALIZATORIUS.LT – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRASSU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

Reikia pakeisti Toyota Prius katalizatorių? Užsikimšo Prius katalizatorius ir nevažiuoja automobilis? Kur galima gauti Toyota Prius katalizatorių ? Klausimai, kurie jūsų daugiau nekankins – nes esate reikiamoje vietoje. Toyota Prius Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių.

Tam tikriems automobiliams galime pasiūlyti katalizatorių ar dpf filtrų nuomą. Šis būdas leidžia sutaupyti tik tuo atveju, kai suodžių filtro vertė yra didesnė nei 450,- Eurų. Apie tai plačiau čia – Dpf filtro / Toyota Prius katalizatoriaus nuoma Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Taip pat padedame išspręsti problemas, kai reikalingas Nox davilkis, liambda zondas ar Adblue skysčio dozatorius

šeštadienį + sekmadienį Serviso darbo laikas nuo 8.00 h iki 18.00 h darbo dienomis

Konsultacija

Registracija iki 22.00h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE KATALIZATORIUS?

Dabar apie tai, ką privalote žinoti, jei reikia pakeisti automobilio katalizatorių Kas keičia katalizatorius Vilniuje Kaune Klaipėdoje? Kontaktai šone arba tinklapio apačioje – skambinkite dabar !


Nepraėjote techninės apžiūros? Padėsime. Surasime Jums naują, naudotą Toyota Prius katalizatorių ar sutvarkysime tą patį, jei tai įmanoma.

Užsikimšo Toyota Prius katalizatorius? Sutvarkysime ne tik katalizatorių, bet ir išsiaiškinsime kodėl taip atsitiko…

Reikalingas naujas Toyota Prius katalizatorius? Padėsime ir čia. Surasime ir pastatysime naują katalizatorių už gerą kainą. Suteiksime garantiją be ridos apribojimų…


Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…
Konsultacija (registracija) iki 22.00 h

katalizatorius lt atsiliepimai
Konsultacijos nemokamai – pamokos, kaip remontuoti


BŪK PROTINGAS – SKAITYK :

AdBlue remontas ar atjungimas?
AdBlue Remontas – kaip elgtis protingiau?
dpffiltro isprogramavimas
Kiek kainuoja išprogramuoti dpf egr kat ?
dpf ispjovimas isprogramavimas
Kaip išpjauti, kad praeiti Techninę apžiūrą
turbinos remontas
Turbinos remontas neišvengiamas? Jei užsikišo? Skaityk
nepraeita tchnine del ispjauto katalizatoriauss
Nepraėjai technikinės? Skambink dabar!
katalizatoriaus restauravimas
Katalizatoriaus restauravimas – ar įmanoma?
dpf valymas su aparatu
Dpf filtro valymas ar verta valyti?
egr-voztuvai-isprogramavimas-keitimas
Egr vožtuvas – ką su juo daryti?

Perskaitei? Laikas veikti!

Skambink


 1. KATALIZATORIAUS KEITIMAS NAUJU (VILNIUJE KAUNE KLAIPĖDOJE)
 2. KATALIZATORIAUS VALYMAS PLOVIMAS SU CHEMIJA
 3. KATALIZATORIAUS LIAMBDA (“LEMBDA”) ZONDO IŠPROGRAMAVIMAS
 4. KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS KAUNE VILNIUJE KLAIPĖDOJE
 5. PILNAS DUSLINTUVŲ REMONTAS NUO A IKI Z

TOYOTA PRIUS KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS PO KEITIMO NAUJU

Labai dažnai nusprendus keisti katalizatorių, pamirštama, kad galima bus gauti kažkiek pinigų už savo seną neveikiantį katalizatorių. O tai kartais visai nemaži pinigai. Mes superkame katalizatorius pas save duslintuvų centre, todėl žmogui nebereikia rūpintis lakstant pas pavienius supirkėjus. Pasinaudojus galimybe parduoti katalizatorių – gaunasi reali kompensacija naujo keitimui.

Pavyzdžiui: Naujo kaina 200,- eurų. Montavimo darbai tarkim 50,- eurų. O mes iš jūsų nuperkame seną katalizatorių už 100,- eurų ar 150,- eurų. Galutiniame rezultate šios problemos sprendimo būdas – tik 100-150 eurų. Sutikite, tai tikrai nėra daug, palyginti su padariniais, kuriuos gali sukelti ilgai eksploatuojamas neveikiantis katalizatorius…

TOYOTA PRIUS KATALIZATORIAI SU PRISTATYMU Į KITUS MIESTUS

Jonavoje Klaipėdoje Panevėžyje Šalčininkuose Utenoje Joniškyje Kretingoje
Šiauliuose Varėnoje Akmenėje Jurbarke Kupiškyje Pasvalyje Vilkaviškyje Alytuje Kaišiadoryse Lazdijuose Plungėje Šilalėje Vilniuje Kalvarijoje Marijampolėje Prienuose Šilutėje Anykščiuose Kaune Mažeikiuose Radviliškyje Širvintuose Visagine Birštone Molėtuose Raseiniuose Švenčionyse Zarasuose Biržuose Kazlų Rūdoje Neringoje Rietave Tauragėje Druskininkuose Pagėgiuose Rokiškyje Telšiuose Elektrėnuose Kelmėje Pakruojyje Skuode Trakuose Ignalinoje Klaipėdoje Palangoje Šakiuose UkmergėjePASIRINK : MENIU KATALOGASPARTNERIAI: