KATALIZATORIAI KAUNE – GERIAUSIAS DUSLINTUVŲ CENTRAS SU PROFESIONALIA MEISTRŲ KOMANDA

katalizatoriai keitimas prekyba pardavimas

Kas keičia katalizatorius Vilniuje Kaune Klaip4doje? Ieškote profesionalaus sprendimo? Mes galime padėti >>>

Jei jau iškilo klausimas, kas pigiai keičia katalizatorius Kauno mieste – tuomet esate reikiamoje vietoje. Katalizatorių keitimas ir naujų katalizatorių pardavimas – viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių. Turime geriausius suvirintojus Kauno mieste, kurie specializuojasi būtent išmetamųjų dujų sistemų gamyboje ir remonte – automobilių ir sunkiojo transporto sektoriuje.

Konsultacijos nuo 8.00 h iki 22.00 h darbo dienomis

+ šeštadienį + sekmadienį

Konsultacijos iki 22,00 h 7 dienas per savaitę Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje katalizatorius.lt

Jeigu kils klausimų, ką ir kaip daryti su jūsų katalizatoriumi – galite skambinti visomis dienomis, išskyrus Kūčių vakarą ir Naujųjų metų išvakarėse. Žinome, jog savaitgaliai – ne tik poilsio metas, bet ir informacijos susirinkimo laikas, apie jums svarbius dalykus. Todėl dabar ir skaitote šias eilutes. Bandykite paskambinti, nebijokite, mes puikiai viską suprantame…

UŽDUOK KLAUSIMĄ DABAR!

NORITE SUŽINOTI SAVO KATALIZATORIAUS KAINĄ?

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

duslintuvu virinimas

Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

+370 670 12120

  • Prekyba naujais katalizatoriais Kauno mieste
  • Prekyba naudotais katalizatoriais – Kaunas
  • Katalizatorių keitimo darbai vienoje vietoje – duslintuvų servisas Kaune

Mes esame tam, kad padėtume Jums išspręsti ne tik atsiradusius gedimus išmetimo sistemose. Mes ruošiame automobilius TA – techninei apžiūrai. Tiek prieš automobilio pateikimą TA atstovams, tiek po TA atstovų padarytų jums nelabai patinkančių įrašų techninės apžiūros kontroliniuose lapuose. Apie tai, kas  per daiktas yra katalizatorius, skaitykite pradiniame mūsų puslapyje www.katalizatorius.lt

NEPRAĖJAU TECHNIKINĖS DĖL KATALIZATORIAUS!

Visiškai nėra ko jaudintis. Problema, kai nuvažiavus į techninės apžiūros centrą padaromas įrašas, liudijantis apie netvarkingą išmetimo sistemą – dažniausiai sprendžiasi labai paprastai ir aiškiai. Ypač tai liečia katalizatorius.

TECHNINĘ APŽIŪRĄ GALIMA PRAEITI! BET TIK SU JUVELYRIŠKAI ATLIKTU KATALIZATORIAUS AR DPF FILTRO IŠPJOVIMU

Nesvarbu ar tai bus katalizatoriaus išpjovimas, ar tai bus  Dpf suodžių filtro pašalinimas su išprogramavimu – pagrindinis veiksnys lemiantis sklandų TA apžiūros praėjimą – yra „apatinis“ – tai yra idelaus išpjovimo darbas. Jeigu po atlikto išpjovimo, vizualiai konstrukcija nėra pažeista, jums niekas neturi teisės padadryti įrašo „Pažeista IDS konstrukcija“

Šiandien katalizatoriai ypatingai daug sulaukia dėmesio TA centruose. Tai antras prioritetinis tikrinimas. Pirmiausia tikrinamas automobilio saugumas ir stabilumas kelyje, po to žiūrima kaip automobilio išmetimo sistema atlieka savo darbą saugant gamtą. Kitaip tariant – labai svarbu kokią išmetamųjų dujų pavojingų gamtai ir žmogui koncentraciją parodys matavimo prietaisai TA centre.

KATALIZATORIUS KEIČIAM Į NAUJUS ARBA NAUDOTUS!

Katalizatoriaus plovimas ir valymas – procedūra, kurios nepraktikuojame. Kodėl? Apie tai galėsite paskaityti čia – katalizatoriaus valymas >>>.  Katalizatorių pardavimas – naujo ar naudoto – Kaune atliekamas tik iš anksto suderinus visus kainos klausimus. Tai reiškia, kad stengiamės nepalikti vietos nesusipratimams, kurie dažnai iškyla autoservisų ir jų klientų.

**************

Naudoti katalizatoriai ir jų kaina Kaune

Naudotų katalizatorių pardavimas – nėra toks paprastas, kaip dažnai atrodo iš pirmo žvilgsnio. Pirkti naudotą katalizatorių klientai nusprendžia dažniausiai taupydami pinigus. Arba kitu atveju, kai reikia užsakinėti ir ilgai laukti. Tiksliau tai daroma taip pat tada, kai iki techninės apžiūros pabaigos liko keletas dienų.

Naudoto katalizatoriaus kaina dažniausiai sudaro 1/3 arba net pusę originalaus ir naujo katalizatoriaus kainos. Taip yra todėl, kad originalus naudotas katalizatorius savyje turi tauriųjų metalų daugiau, nei visi rinkoje egzistuojantys neoriginalūs katalizatoriai.

****************

Nauji katalizatoriai ir jų kaina Kaune

Nauji „katolikai“ – taip juos beveik visi vadina, kainuoja nuo 150,- eur iki 500,- eur. Viskas priklauso nuo jūsų automobilio markės ir modelio. Kuo retesnis modelis – tuo katalizatorius bus brangesnis. Ir nesvarbu ar tai originalas ar ne. Ši tai taisyklė galioja visada.

Naujo neoriginalaus katalizatorio pirkimas – rekomanduojamas visiems be išimties, kai reikia praeiti technikinę. Mes siūlome šiuo atveju net nedvejoti renkantis naują. Tik taip būsite garantuoti, kad nekils jokių nesklandumų su TA centro darbuotojais.

*******************

Naujo katalizatoriaus su DPF suodžių filtru kaina Kauno mieste

Kartais gali prisireikti keisti katalizatorių kartu su suodžių filtru. Kodėl kartu? Todėl, kad dyzeliniuse automobiliuose tam tikri katalizatorių modeliai eina kartu su dpf filtru. Toks keitmas, pagal visas atliekamo remonto taisykles privalomas po turbinos gedimo.

Tai yra, kai sugedusi turbina privaro tepalo į išmetimo sistemą. Nepakeitus katalizatoriaus pakartotinis turbinos remontas garantuotas. Ir garantija naujam turbokompresoriui nebetenka galios. Apie turbinų remontą ir garantijas skaitykite čia >>>

Naujų katalizatorių kartu su suodžių filtru kainos svyruoja nuo 300,- eurų iki 2300,- eurų už originalų dpf filtrą kartu su katalizatoriumi. Daugiau apie tai informacijos rasite čia – nauji dpf filtrai >>>