TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS – HYBRIDAS ELEKTROMOBILIS

Jeigu reikalingas Toyota Prius katalizatorius, greičiausiai turite tam rimtų priežąsčių. Dažniausiai šio katalizatoriaus Jums prireiks, jeigu nepraėjote TA techninės apžiūros. Techninės apžiūros galima nepraeiti jeigu Toyota Prius katalizatorius baisiai išpjautas ir matosi pjovimo žymės. Padėsime pigiau nei Toyota autoservisas.

Toyota Prius katalizatorius 2 modelis 3 modelis

Toyota Prius katalizatorius 2modelis 3 modelis 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 metai – nauji naudoti originalūs

NEPRAEITA TA TECHNINĖ APŽIŪRA?

Kitas atvejis, kada nepraeita techninė apžiūra dėl to, kad CO kiekis viršija nustatytą normą. To priežąstis dažniausiai būna sekanti: nėra visai katalizatoriaus arba per mažas jo efektyvumas.

Toyota Prius katalizatorius 2 3 modelis

Toyota prius katalizatorius pavogtas? Padėsime – skambinkite – sutvarkysime už padorią kainą

PAVOGTAS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS?

Šiandien tam tikrų tauriųjų metalų kainoms prekybos biržose šoktelėjus į nesuvokiamas aukštumas – Toyota Prius automobilių katalizatoriai tapo pačiu mėgstamiausiu ir lengviausiai prieinamu grobiu ilgapirščiams.

toyota katgalizatoriai

Toyota prius 3 katalizatoriai – nauji originalūs ir pakaitalai pigiau nei …

TOYOTA PRIUS KATALIZATORIŲ SUPIRKIMAS

Jeigu anksčiau supirkimas tokių katalizatorių būdavo arti 500,- Eurų, tai šiandien galima gauti +/- 800,- Eurų. Gal rytoj jie kainuos vėl tiek pat kaip anksčiau, to niekas nežino. Todėl visi skuba… Kažką su jais daryti…

PADĖSIM, JEIGU DINGO KATALIZATORIUS VISAI

Taigi, jeigu vieną dieną atėjote, atsisėdote į savo Priusą ir supratote, kad kažkas ne taip, greičiausiai nebebus katalizatoriaus. Tačiau dėl to nusiminti ir panikuoti tikrai per daug neverta. Viskas susitvarko. Kainos nėra super didelės.

NEPALIKINĖKITE SAVO PRIUS’O KUR PAPUOLA

Žinoma, jei norėsite naujo originalaus katalizatoriaus – kainuos labai daug… Tačiau šiai dienai turime sprendimų už realias kainas. Perdarysime konstrukciją taip, kad ir Techninėje apžiūroje viskas bus gerai ir Check Engine nedegs.

TURITE DAUG PRIUS AUTOMOBILIŲ? NUOMOJATE PAVEŽĖJAMS?

KAŽIN AR NEPAVOGS?

Yra daug įmonių, kurios turi 50 – 70 – 100 Toyota Prius automobilių ir juos nuomoja pavežėtojams. Labai dažnai pasitaiko tokių atvejų, kada pavežėjas išsinuomavęs Prius’ą mėnesiui ar dviems – gražina automobilį su jau pasisavintu katalizatoriumi. Nuvažiavo išsipjovė – praėjo mėnesis, siūlės aprūdijo ir… kas gali įrodyti, kad tai padarė jis, o ne kažkas kitas prieš tai.

DAUG PRIUS’Ų – DAUG NUOSTOLIŲ

Kadangi šiandien Toyota Prius katalizatoriai labai brangūs ir jeigu Jums dings 50 katalizatorių, galite paskaičiuoti kokie nuostoliai laukia: 50×800=40.000,- Eurų. Už tokią sumą išeina keturi neblogi Priusai.

Todėl siūlome persidaryti pas mus visą IDS sistemą taip, kad nekiltų noras niekam, Jūsų neinformavus, katalizatorius „pasisavinti“. Atvažiuojate – ir tą darbą padarome per dieną.

TOYOTA PRIUS DEGA „CHECK ENGINE“

Daugelis skambina ir sako dega Check Engine Toyotai Priusui, ką daryti? Mes tada klausiame – ar daryta Toyota automobilio kompiuterinė diagnostika. Daugelis jau žino, nes buvo pas elektriką ar į kokį nors servisiuką užsukę. Daugiausia atvejų, dėl ko užsidega Toyota Prius automobiliuose Check Engine lemputė – tai neefektyvus katalizatoriaus darbas. Arba kitaip – sumažėjęs katalizatoriaus efektyvumas valant išmetamąsias dujas.

IŠPJAUTAS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS IR MATOSI PJOVIMO SIŪLĖS

Kas nori parduoti savo Toyota Prius katalizatorių ir gauti pinigų, dažniausia ieško pas ką pigiau jį išsipjauti. Susiradę meistrą ar autoservisą, kuris tą darbą padaro už 50,- Eurų dažniausiai turi problemą, kai reikia pereiti TA techninę apžiūrą.

ĮRAŠAS TA: NETVARKINGA PAŽEISTA IDS

Ten nuvažiavus dažniausiai gaunamas įrašas, kad pažeista automobilio išmetamųjų dujų sistemos įranga arba ji netvarkinga ir neatitinka keliamų reikalavimų. Ką tada daryti?

Viskas paprasta… Skambinate mums. Registruojatės ir atvažiuojate sutartu laiku. Ką mes padarysime? Padarysime viską, kad Jūsų Tpyota Prius katalizatoriai ir visa išmetimo sistema atitiks visus TA keliamus reikalavimus. Reikės tik pasirinkti – norėsite garantijos ar ne. Nuo to priklausys remonto darbų kaina.

REIKALINGAS NAUJAS TOYOTA PRIUS KATALIZATORIUS?

Šiuo klausimu taip pat galime pagelbėti. Šiuo metu rinkoje yra įvairių gamintojų Toyota Prius katalizatorių. Žinoma, jie nėra originalūs, tačiau daugelis jų tinkkami ir TA ir dėl to, kad nedegtų „Check Engine“ lemputė. Todėl galite drąsiai skambinti ir apsilankyti mūsų duslintuvų remonto centre „KATALIZATORIUS.LT“

Markė: Toyota
Modelis: Prius
Kuro tipas: Benzinas
Metai: 2003-2009
Variklio darbinis tūris: 1500 cm3
Emisijos norma / standartas: EURO 4

Engine Code: 1NZFXE | For vehicles with OBD | for vehicles with catalytic converter | Equipment Vart.: Typ:NHW20less
Toyota Prius 2009 _W2_ [2003-2009] Hatchback 1.5 Hybrid Hatchback 1497ccm 78HP 57KW (Hybrid)

TOYOTA PRIUS KATALIZATORIAUS VALYMAS

Yra nemažai klientų, kurie prašo išvalyti Priusui katalizatorių. Norime pasakyti vieną dalyką… Benzininiai katalizatoriai nesiplauna ir nesivalo. Tai daroma tik dyzeliniams varikliams. Ir tik dpf fap filtrams. Tik jiems įmanoma tokia procedūra. Dpf filtrų valymas / plovimas  ir benzininių kagtalizatorių plovimas – du skirtingi dalykai, kurių neskiria nemažai meistrų. Todėl visada žinokite – valosi tik dpf filtrai.