TOYOTA DPF FILTRAI – KOKIA KAINA IR KĄ DARYTI?

Jeigu jau ieškote toyota automobilio dpf suodžių filtro, greičiausiai pas jus jis bus užsikimšęs. Užsikišęs toyota dpf filtras – tai tik viena problema. Kita priežąstis – kai reikalingas toyota filtras po blogo, senais metodais atlikto išprogramavimo ir išpjovimo. Nuo 2018 metų gegužės mėnesio keičiasi motorinių trasporto techniniai reikalavimai tikrinant išmetimo sistemos konstrukcijas ir jų veiksmingumą.

toyota automobilio dpf filtras

toyota dpf filtras ir jo valymas + keitimas nauju + programinis išjungimas + toyota dpf diagnostika ir gedimų šalinimas

*************

Todėl šiandien labai dažnai sprendžiame „bet kaip išpjautų“ toyota dpf kietųjų dalelių filtrų probelmas. Viskas sutvarkoma ir padaroma… Ir kainuoja daug pigiau nei naujas toyota dpf filtras… Tai yra naujo dpf filtro pirkimas nėra būtinas, jeigu pas jus išpjautas dpf suodžių filtras senoviniu metodu. Pasitikėkite mumis ir mes jums išspręsime šią problemą tikrai nebrangiai.

TOYOTA DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS 2018 METAIS

Tikrai nepasakosime kuo 2018 metais progaminio kodo ECU valdymo bloko korekcija skiriasi nuo ankstesnio metodo. Esmė tokia, kad jeigu dpf filtro išprogramavimas buvo įmanomas bet kuriam autoservisui, šiandien naują metodą galės taikyti tik keletas remonto dirbtuvių Lietuvoje apskritai. Nes dabar tai reikia daryti su pasyvaus toyota dpf filtro funkcija, jeigu norite važinėti be filtro ir dar praeiti TA.

TOYOTA DPF FILTRO IŠPJOVIMAS 2018  METAIS

2018 metais toyota automobilio dpf filtras gali būti šalinamas arba pagal seną metodiką arba nauju metodu, kurį dar ne visi gali atlikti, nes… Reikia Dpf išprogramavimą atlikti rankiniu būdu, koreguojant Ecu algoritmą taip, kad būtų „pasyvus suodžių filtras“. Tai nauja sąvoka, kurią suprasti dar taip pat ne visi sugeba… Taigi, galima toyota kietųjų dalelių filtrą pašalinti ir senu ir nauju metodu. Kitaip sakant, ne nauju, o naujausiu metodu.

NAUJAS ORIGINALUS TOYOTA DPF FILTRAS – KAINA

Jūs turbūt žinote, kad visi originalūs katalizatoriai ir dpf filtrai kainuoja daugiau nei 1000,- Eurų. Esant tokioms kainoms, neverta net kainininko sudarynėti, nes mes per metus parduodame tik po keletą originalių toyota dpf filtrų ir… jų pirkėjai – Vaokietijoje, Danijoje, Belgijoje, Olandijoje gyvenantys lietuviai.

NAUJAS NEORIGINALUS TOYOTA DPF FILTRAS – KAINA

Tam tikriems toyota modeliams jau yra gaminami neoriginalūs dpf filtrų pakaitalai. Jų kaina dažniausiai svyruoja apie 500-600 Eurų. Žinoma, kokybės originalaus toyota dpf filtro ir pakaitalo nėra ko lyginti. Čia už tris kartus mažesnę kainą įsigyti gerą daiktą tikrai nėra ko tikėtis, tačiau norinčių šiandien jau yra. Visgi, daugeliui priimtinesnis dpf filtro išėmimmas ir išprogramavimas arba bent jau bandymas valyti.

TOYOTA DPF FILTRO VALYMAS – KAINA

2018 metais su valymo procedūra taip pat situacija pasikeitė. Nors toyota dpf filtro valymo kaina galutiniame rezultate gaunasi didesnė nei toyota dpf filtro išprogramavimas ir pašalinimas, tačiau pabandyti atgaivinti dpf filtrą – jau norinčių atsiranda ir ne vienas ir ne du…

TOYOTA DPF FILTRAI PAGAL MODELĮ

Žemiau susiraskite savo toyota automobilio modelį. Visiems nurodytiems modeliams turime visus įmanomus Dpf filtro remonto sprendimo būdus. Pasakykite kokio remonto norite ir mes tai padarysime taip profesionaliai, kad net nesitikėsite patys, kad taip galima dirbti…

  • Naujas Toyota Corolla verso dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
  • Naujas Toyota Yaris dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
  • Naujas Toyota Rav dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
  • Naujas Toyota Auris dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
  • Naujas Toyota Avensis dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
  • Naujas Toyota Corolla dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas