KATALIZATORIŲ KAINOS

KIEK KAINUOJA NAUJAS KATALIZATORIUS?

Tai pats pirmas klausimas, kurį užduoda kiekvienas vairuotojas, kai reikia naujo katalizatoriaus. Deja, čia nebus taip paprasta atsakyti, nes kaina gali būti nuo 50,- eurų patiems seniausiems automobiliams iki 2300,- eurų automobiliams, kurių katalizatoriai savo korpuse turi ir Dpf/Fap suodžių filtrą.

Todėl, jei kaimynas vairuojantis Volkswagen Golf (2000 metų) automobilį, sugebėjo susimontuoti katalizatorių už 180,- eurų… Tai dar nereiškia, jog jūsų Audi Q7 tiks tie patys katalizatoriai. Beje tam tikruose Audi Q7 modeliuose stovi net po du Katalizatorius.

KAIP „NEPAPULTI“ IR PASIRINKTI KATALIZATORIŲ , KAD NETEKTŲ MOKĖTI ANTRĄ KARTĄ

Tai pati įdomiausia dalis. Ką perskaitysite, daugumai bus tikrai vertinga informacija. Reiktų paminėti, kad apie tai niekur nerašoma. Taigi pradėsime, apie tai, kur gauti kokybišką katalizatorių ir kas įeina į sąvoką „kokybiškas katalizatorius“. Toliau bus keletas sakinių apie tai, kokios rinkoje egzistuoja katalizatorių pardavimo kainos  tiek Vilniuj Kaune ir Klaipėdoje. Na ir baigsime keletu sakinių apie tai, kiek kainuoja katalizatorius, kad praeiti techninę apžiūrą.

PASIKLAUSTI JŪSŲ KATALIZATORIAUS KAINOS

duslintuvu virinimas

Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

One Response

  1. Viktoras

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *