IŠMETIMO KOLEKTORIAUS REMONTAS – KEITIMAS AR VIRINIMAS

Ar žinote, kokia duslintuvo sistemos dalis yra pati tvirčiausia? Turbūt atspėjote… Tai išmetimo kolektorius. Ir tvirčiausia ne veltui – tai pirmasis mazgas išmetimo sistemoje, kuriam tenka pats didžiausias darbinis krūvis. Jo darbas sulaikyti ir sušvelninti, po sprogimo susidarusių išmetamųjų dujų, patekimą į tolimesnį išmetimo sistemos traktą. Sekantis etapas – tai katalizatorius, bet apie jį skaitykite pradiniame www.katalizatorius.lt puslapyje.

kolektoriaus keitimas

IŠ KO PAGAMINTAS IŠMETIMO KOLEKTORIUS?

Labai dažnai kyla klausimas – iš ko pagamintas išmetimo kolektorius. Tvirčiausia ir pigiausia medžiaga išmetimo kolektorių gamybai iki šiandien išlieka „Ketus“ Jis puikiai susitvarko su aukščiausiomis temperatūromis, tačia nelabai mėgsta šalto vandens, kai įkaitęs ir išorinio mechaninio poveikio. Todėl būtent į šias dvi detales reikia atkreipti įpatingą dėmesį.

IŠMETAMŲJŲ DUJŲ KOLEKTORIAUS KAINA

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

duslintuvu virinimas

Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

+370 670 12120

Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Daugelis kolektoriaus remontą supranta, kaip suskilusio kolektoriaus suvirinimą. Esmė yra tame, kad vairuotojai patys puikiai žino, jog ketus, kaip medžiaga virinasi tik įpatingais atvejais ir specialiomis priemonėmis. Ir tik prie tam tikrų skilimo trūkimo lygių.

Kas įeina į išmetimo kolektoriaus taisymo sampratą?

ismetimo kolektorriaus taisymas

  • Išmetimo kolektoriaus tarpinės keitimas
  • Tvirtinimo elementų keitimas naujais
  • Išmetimo kolektoriaus plokštumos šlifavimas
  • Išmetimo kolektoriaus geometrijos patikra
  • Išmetimo kolektoriaus peršvietimas
  • Išmetimo kolektoriaus virinimas spec. aplinkoje
  • Išmetimo kolektoriaus nuėmimas pastatymas
  • Liambda zondas ir jo keitimas kolektoriaus korpuse
  • Dpf filtrai kartu su kolektoriumi – jų valymas

Išmetimo kolektoriaus virinimo darbai atliekami visiškai kitaip nei paprasto metalo. Ketaus išmetamųjų dujų kolektorius virinasi inercinių dujų aplinkos kameroje (kitaip sakant inercinių dujų aplinkoje), tokiu būdu neiškraipoma kolektoriaus geometrija ir išlaikomas hermetiškumas.

Reiktų žinoti, kad jeigu jums kažkas pasakė, jog jums reikalingas duslintuvo remontas – gali būti, kad pasiseks apsiriboti vien tik kolektoriaus remontu. Nors mūsų komanda, gali visada nemokamai apžiūrėti jūsų automobilio išmetamųjų dujų pašalinimo sistemą nemokamai…

Niekada negailime patarimų ir nuolaidų, todėl… nauji mūsų klientai, beveik visada kažkieno rekomenduoti!

**************

IŠMETAMŲJŲ DUJŲ KOLEKTORIAUS FORMOS REIKŠMĖ

duslintuvo kolektoriaus virinimas

Vidaus degimo variklis ir jo išmetamosios dujos yra realiai kitokio pobūdžio nei mes įpratę įsivaizduoti. Reiktų žinoti, kad jų patekimo į išmetimo sistemą greitis siekia net „Viršgarsinį greitį“. Todėl čia be galo svarbi paties išmetimo kolektoriaus forma ir ilgis.

Norint pasiekti kuo tobulesnio išmetamųjų dujų pašalinimo iš variklio – išmetimo kolektorių gamintojai visada atlieka ne tik skaičiavimus, bet ir eksperimentinius bandymus…

Taip daroma todėl, kad dujų išmetimas vyksta aštriu sprogimu ir staigiu šūviu, ko pasekoje kolektoriaus kanaluose atsiranda pastovūs slėgio svyravimai. Šis daiktas tampa lyg dujų bangų uždara erdvė, kurioje atsiranda ir rezonansas ir slėginių reikšmių disbalansas – nuo be galo aukštų iki neigiamų.

DUSLINTUVO TIUNINGAS PRASIDEDA NUO KOLEKTORIAUS

Daugelis duslintuvo modifikaciją supranta kaip galinių bakelių pakeitimo gražiais, garsių gamintojų, blizgančiais bakais su spindinčiais duslintuvo antgaliais. Iš tikrųjų rimtas duslintuvo tiuningas prasideda, kaip tik ne nuo galo. Svarbiausia duslintuvo tiuninge yra naudingiausio kolektoriaus parinkimas.

Dujų bangavimo efektai čia gali būti išnaudojami variklio galiai padidinti. Ir tinkamai viską atlikus, galimas variklio galios padidinimas nuo 3 iki 7 % (proc.). Ir čia be jokio variklio čipavimo – chip tiuningo.

ORO PADAVIMAS + GERAS IŠMETIMAS > DAUGIAU GALIOS

ismetimo kolektorius voras

Padidėja prie to paties ir sukimo momentas. Taigi, kas ruošia automobilius sportui, tas žino, kad teisingai parinkus išmetimo kolektorių ir padidinus oro paėmimo plotą galią galima pasididinti mažiausiai 10 % (proc.) O tai yra labai jau neblogai…

KOLEKTORIUS – VORAS

Dar vienas įdomus dalykas, apie ką galbūt neteko daug kam girdėti – tai tiuninguoto kolektoriaus pavadinimas. Tai „Kolektorius voras“.  Nuo standartinio originalaus jis skiriasi savo ilgiu, forma ir sandara.

Taip pat skiriasi rezonansinėmis savybėmis. Voras savo forma sugeba išgauti taip pat didesnį vakumą išmetimo momentu, atsidarius išmetimo vožtuvui. O ši savybė ženkliai palengvina variklio darbą. Dujų išstūmimas virsta dujų ištraukimu ir tai galima pasiekti tik nestandartiniais išmetimo kolektoriaus keitimo metodais.

PASIKLAUSTI KOLEKTORIAUS KAINOS

Konsultacijos iki 22,00 h 7 dienas per savaitę Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje katalizatorius.lt