DUSLINTUVO GOFROS KEITIMAS – KAINA?

Ar žinojote, kad duslintuvo gofra – vienintelis lankstus elementas išmetamųjų automobilio dujų filtracijos sistemoje? Gofros paskirtis – sumažinti vibraciją, kurią skleidžia variklis. Taip pat ji pagrindinė apsauga nuo duslintuvo vamzdžių deformacijos ir trūkimo bei lūžių. Kadangi duslintuvas patiria pastovias apkrovas dėl pejungiamų bėgių, kartais montuojama dar ir papildoma gofra, kaip duslintuvo tiuningo elementas.

KUR PASIKEISTI GOFRA KAUNE VILNIUJE KLAIPEDOJE

Dar gofra montuojama į automobilius su didele rida, o taip pat gofra dažnai pakeičia prarūdijusį vamzdį, tiksliau išpjaunama supuvusi vamzdžio dalis ir vietoj jos pastatoma duslintuvo gofra…

DUSLINTUVO GOFROS REMONTAS

Nors daugelis vairuotojų galvoja labai dažnai apie gofros remontą, tačiau realybė yra tokia, kad gofra tokia dalis, kuri nesiremontuoja. Ją galima remontuoti tik keitimo būdu. Gofros būna dvisluoksnės ir trisluoksnės. Apskritai šis elementas tarnauja gana ilgai, tačiau labai jau jautrus mechaniniam poveikiui.

KODĖL SUGENDA PRADEGA SUTRŪKSTA DUSLINTUVO GOFROS?

  • Užsikimšęs katalizatorius – pati dažniausia gofros sugadinimo priežąstis
  • Sutrūkinėjusios variklio pagalvės – antra pagal dažnumą priežąstis
  • Smūgiai į duslintuvą iš apačios
  • Duslintuvo laikančiųjų gumų sutrūkinėjimas
  • Druskų poveikis po žiemos sezono
  • Kuro priedai pilami į baką, pakelti kuro oktaninį skaičių

gofra duslintuvui

GOFROS GYVENIMO PABAIGA IR KATALIZATORIUS

Reiktų žinoti vieną gofros eksploatavimo momentą. Nors gofros konstrukcija gana stabili ir tvirta, tačiau ji negali pernešti didelio masto spaudimo. Kalba eina apie išmetamųjų dujų spaudimą iš vidaus, kai… užsikemša arba pradeda kimštis katalizatorius.

Spaudimas sudrasko gofros tinklą

Visą šią situaciją lengva paaiškinti. Užsikimšus katalizatoriui, išmetamosios dujos neturi kur dingti ir bando prasibrauti pro menkiausius plyšius. Kaip tik šioje vietoje stovi gofra. Toks išmetamų dujų spaudimas labai dažnai sudrasko gofros tinklą, nesvarbu kokio tvirtumo jis bebūtų.

Liambda zondas nebeveikia

Suplyšusi, įtrūkusi gofra pradeda leisti dujas į aplinką. Deja, daugelis vairuotojų, visada kažko laukia, delsia, galvodami, kad atsiradusi skylė pati užsilopys. Tuo tarpu Liambda zondas pradeda veikti nekorektiškai. Dalis deguonies molekulių skrieja per skylę, o liambda zondas tikrai to neįvertina. Jis „mato“ tai ką gali matyti.

Kenčia variklis

Viso to pasekoje prasideda grandininė reakcija, kurios metu blogai paruoštas kuro ir oro mišinys blogai sudega. Nuo to kenčia visa variklio mechanika, o ją remontuoti visada brangiau, nei pakeisti gofrą ir išvengti šio „grandininės reakcijos“

Reikės naujo katalizatoriaus ir gofros

Taigi, šiuo atveju reikės pirkti ne tik gofrą, bet ir katalizatorių. Kur gauti nusipirkti katalizatorių galite pažiūrėti čia: katalizatoriai Kaune ir katalizatoriai Vilniuje

PASIKLAUSTI GOFROS KAINOS

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

duslintuvu virinimas

Duslintuvų remontas servisas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

+370 670 12120

KAIP PATIKRINTI DUSLINTUVO GOFRĄ?

Labai dažnai vairuotojai važinėja su remonto reiakalujančia gofra, tačiau arba to nežino arba žino, bet abejoja tuo, ką žino. Nustatyti gofros problemą ne visada taip paprasta. Ne visada vizualiai ji atrodo pažeista. Labai dažnai būna taip, kad trūkimai būna vidiniuose gofros sluoksniuose, todėl čia reikia naudoti tam tikrus patikros metodus, kurių nei vieni meistrai neskelbia viešai…

KAS GALI NUTIKTI GOFROMS?

Pradegusi duslintuvo gofra – dažniausiai perdega siūlė, kuri sujungia tvirtinimo žiedą ir gofros tinklą. Čia dažniausiai pastebimas plika akimi didelis ar mažesnis plyšys.

Gofros traškesys – ji dažniausiai traška tada, kai būna pažeisti vidiniai tinklo sluoksniai. Šito dalyko vizualiai nepastebėsite

Nutrūko duslintuvo gofra – labai dažnas atvejis, kai duslintuvas gauna smūgį arba jei gofra savo darbą atlieka sūrioje aplinkoje: Pvz.: žiema arba jūra 20 kilometrų atstumu.

PAŽEISTOS GOFROS PASEKMĖS

Kad skylė gofroje yra nepageidaujamas reiškinys visam variklio darbui – jūs jau žinojote. Kad liambda zondas dirba avariniu režimu – žinojote taip pat. Tačiau yra dar vienas labai svarbus dalykas, kuris nutinka įtrūkusiai gofrai išhermetizavus visą išmetamųjų dujų sulaikymo ir perdirbimo sistemą.

Išmetamosios dujos patenka į saloną mums nejaučiant!

Tam tikra dalis nuodingų išmetamųjų dujų medžiagų kaip CO anglies monoksidas, atsiradus skylei gofroje, patenka į saloną. Ir jeigu su juo kartu nebūtų kitų degimo metu gautų produktų, mes jo net nejaustumėm, nes jis ir bespalvis ir bekvapis.

GOFRA IR PURVAS

Šito turbūt nežino niekas. Nes niekas apie tai niekada dar nekalbėjo. Ar žinojote, kad purvas gali taip pat būti gofros sugadinimo priežąstis. Jeigu žiūrėtumėme į gofros konstrukciją, suprastumėme, kad viršutinis gofros tinklo sluoksnis, kuris daro ją atsparesne visiems nepageidaujamiems poveikiams turi ir vieną minusą.

Jis trukdo atvėsti vidiniams sluoksniams. Todėl, jeigu duslintuvo gofra nuolat maudosi purvuose ir žemėse, o šeimininkas apie tai, kad šią vietą reikia taip pat prižiūrėti, pamiršta – turime rezultatą – pastoviai perkaitintą gofrą. O tai reiškia, kad gofros tarnavimo laikas bus trumpesnis daug kartų.