Loading

Vilniuje Kaune Klaipėdoje

Tel: +370 601 47242

info@katalizatorius.lt

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm

Pirm. - Sekm.: 7:00 am – 22:00 pm
Schedule Your Appointment +37060147242
Vilniuje Kaune Klaipėdoje

DPF FAP VALYMAS

PROTINGAS DPF FILTRŲ VALYMAS

dpf filtro valymas
Dpf Fap suodžių filtrų valymas Vilniuje Kaune Klaipėdoje – sužinok ar valymas bus naudingas tavo automobiliui dabar!

Tema – apie tai ar Dpf suodžių filtro valymas padeda ilgam ar trumpam, tikrai neišsenkanti! O taip yra todėl dėl daugelio priežąsčių. Tačiau pagrindinė priežąstis, nuo kurios priklauso, koks bus rezultatas po valymo, tai yra reali dpf/fap kietųjų dalelių suodžių filtro būklė. O apie ją sužinoti galima tik fiziškai atidarius Dpf bakelį.

KAIP IR SU KUO VALOMAS DPF FILTRAS?

Tiesa sakant, dpf filtrų valymo technikų ir technologijų yra begalybė. Kiekvienas filtro valymo paslaugas atliekantis automobilių servisas stengiasi akcentuoti savo stipriąsias puses. Beveik visi valymai vieni už kitą geresni. Ir jeigu kažkas valo gerai, tai atsiras kas valys dar geriau. Na, čia verslo užkulisiai. Bet kuriuo atveju – ne tai svarbiausia. Svarbiausia – kas bus po dpf valymo!

NORITE SUŽINOTI SAVO DPF FILTRO VALYMO KAINĄ?

SKAMBINKITE DABAR! PASAKYSIME IŠ KARTO!

katalizatoriai duslintuvai suodziu filtrai
Konsultacijos: Kada galima valyti Dpf filtrus? O kada geriau to nedaryti?

+370 670 12120

Svarbiausia, kas bus po valymo?

Valymas gali būti atliekamas su ultragarsu. Dpf filtrą galima valyti su chemikalais. Suodžių filtras galima būti deginamas krosnyse specialioje aukštoje temperatūroje. Dpf filtras gali būti valomas mechaniškai specialių valomųjų adatų pagalba.

Taip pat galimas ir valymas vandeniu po aukštu spaudimu, tačiau čia atsiranda galimybė pažeisti celes arba dar blogiau – atitrūkti filtrui nuo bakelio sienelės, ko pasekoje atsiranda ne tik garsai IDS sistemos vamzdyne bet ir prasideda filtro byrėjimas.

Todėl geriausia pasirinkti tokią suodžių filtro valymo techniką, kuri nesukelia jokios rizikos suodžių filtrui.

Ant kiek apsimoka valyti dpf suodžių filtrą?
Ar verta valyti Dpf Fap filtrą? Kiek galima nuvažiuoti kilometrų po Dpf filtro valymo, jeigu nebus  gedimų?

KOKIA GARANTIJA SUODŽIŲ FILTRO VALYMUI?

Mes duodame 100 % garantiją, kad jeigu filtras nėra sugadintas ir pažeistas mechaniškai valymas bus atliktas ir tai galėsime Jums įrodyti gyvai. O tai yra svarbiausia. Gyvas įrodymas – tai ne popieriaus lapas su antspaudais ir gražiais pažadais – kuriame parašyti, dažniausiai paprastam vairuotojui nesuprantami, skaičiai.

Svarbiausia – įrodymai gyvai!

Niekada nepuolame aklai užsiimti tiek Dpf valymu tiek jo išprogramavimu su fiziniu šalinimu. Visada pirmiausia atliekame išsamią jūsų automobilio diagnostiką (ne tik dpf filtro), po kurio galima priimti teisingiausią sprendimą. O teisingiausio sprendimo tikslas – sklandžiai veikiantis dpf filtras ir nuvažiuotas kuo ilgesnis atstumas.

KODĖL NEUŽTENKA ATLIKTI VIEN TIK DPF FILTRO VALYMĄ?

Visas kokybiško Dpf filtro valymo paslaugos rezultatas bus gautas tik tuo atveju, jeigu po valymo ir prieš jį bus išsiaiškintos visos priežąstys sukėlusios suodžių filtro užsikimšimą ir jos pašalintos prieš pastatant išplautą Dpf filtrą. Jeigu šis valymo procedūros etapas atliktas neprofesionaliai arba jo visai nebuvo – patenkintų valymu gali ir neatsirasti…

NORITE GARANTUOTO SPRENDIMO?

Dpf filtro išprogramavimas ir fizinis pašalinimas pagal spec. metodiką

Yra labai daug vairuotojų, kurie bijo rizikuoti su Dpf valymu (rizikuoti pinigais). Tokiems klientams mes visada turime garantuotą sprendimo variantą – tai dpf filtro išprogramavimas ir fizinis pašalinimas (paskaitykite >>>).

Šią paslaugą teikiame jau turbūt bus gal net dešimtmetis. Ją visada atliekame šiek tiek kitaip nei visi kiti Dpf programuotojai ir šalintojai. Ši paslauga pas mus šiek tiek brangesnė, tačiau visiems, kuriems ją atlikome, dar iki šios dienos sklandžiai praeina techninę apžiūrą.

Net nepaisant 2017 ir 2018 metais įvykusių pokyčių techninės apžiūros centruose, tikrinant išmetamųjų dujų sistemas.

KAS YRA IR KAM REIKALINGAS DPF SUODŽIŲ FILTRAS?

Mes manome, kad tikrai verta būtų išsamiau paskaityti apie tai, kas yra dpf filtrai apskritai +

nes tai turbūt ženkliai palengvintų Jūsų sprendimą, ką su jais daryti – valyti ar šalinti. Žinoma, kuo daugiau informacijos – tuo daugiau painiavos. Na, bet čia mes tam ir esame – kad viską paaiškintume ir padėtume nuspręsti teisingai.

Visada reikia žinoti, kad jeigu yra galimybė bandyti valyti – tai reikia ja ir naudotis. Žinoma, nėra vienos taisyklės – ir į kiekvieną automobilį, bent jau mes, visada žiūrime individualiai !

SKAMBINKITE IKI

22.00 h vakaro

KLAUSKITE 7 d. PER SAVAITĘ

Konsultacijos iki 22,00 h 7 dienas per savaitę – pabandysime padėti visiems be išimties – duslintuvų centras www.katalizatorius.lt