BMW DPF FILTRAI – KOKIA KAINA IR KĄ DARYTI?

Jeigu jau ieškote Bmw automobilio dpf suodžių filtro, greičiausiai pas jus jis bus užsikimšęs. Užsikišęs Bmw dpf filtras – tai tik viena problema. Kita priežąstis – kai reikalingas Bmw filtras po blogo, senais metodais atlikto išprogramavimo ir išpjovimo. Nuo 2018 metų gegužės mėnesio keičiasi motorinių trasporto techniniai reikalavimai tikrinant išmetimo sistemos konstrukcijas ir jų veiksmingumą.

bmw automobilio dpf filtras

Bmw dpf filtras ir jo valymas + keitimas nauju + programinis išjungimas + Bmw dpf diagnostika ir gedimų šalinimas

*************

Todėl šiandien labai dažnai sprendžiame „bet kaip išpjautų“ Bmw dpf kietųjų dalelių filtrų probelmas. Viskas sutvarkoma ir padaroma… Ir kainuoja daug pigiau nei naujas Bmw dpf filtras… Tai yra naujo dpf filtro pirkimas nėra būtinas, jeigu pas jus išpjautas dpf suodžių filtras senoviniu metodu. Pasitikėkite mumis ir mes jums išspręsime šią problemą tikrai nebrangiai.

BMW DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS 2018 METAIS

Tikrai nepasakosime kuo 2018 metais progaminio kodo ECU valdymo bloko korekcija skiriasi nuo ankstesnio metodo. Esmė tokia, kad jeigu dpf filtro išprogramavimas buvo įmanomas bet kuriam autoservisui, šiandien naują metodą galės taikyti tik keletas remonto dirbtuvių Lietuvoje apskritai. Nes dabar tai reikia daryti su pasyvaus Bmw dpf filtro funkcija, jeigu norite važinėti be filtro ir dar praeiti TA.

BMW DPF FILTRO IŠPJOVIMAS 2018  METAIS

2018 metais Bmw automobilio dpf filtras gali būti šalinamas arba pagal seną metodiką arba nauju metodu, kurį dar ne visi gali atlikti, nes… Reikia Dpf išprogramavimą atlikti rankiniu būdu, koreguojant Ecu algoritmą taip, kad būtų „pasyvus suodžių filtras“. Tai nauja sąvoka, kurią suprasti dar taip pat ne visi sugeba… Taigi, galima Bmw kietųjų dalelių filtrą pašalinti ir senu ir nauju metodu. Kitaip sakant, ne nauju, o naujausiu metodu.

NAUJAS ORIGINALUS BMW DPF FILTRAS – KAINA

Jūs turbūt žinote, kad visi originalūs katalizatoriai ir dpf filtrai kainuoja daugiau nei 1000,- Eurų. Esant tokioms kainoms, neverta net kainininko sudarynėti, nes mes per metus parduodame tik po keletą originalių Bmw dpf filtrų ir… jų pirkėjai – Vaokietijoje, Danijoje, Belgijoje, Olandijoje gyvenantys lietuviai.

NAUJAS NEORIGINALUS BMW DPF FILTRAS – KAINA

Tam tikriems Bmw modeliams jau yra gaminami neoriginalūs dpf filtrų pakaitalai. Jų kaina dažniausiai svyruoja apie 500-600 Eurų. Žinoma, kokybės originalaus Bmw dpf filtro ir pakaitalo nėra ko lyginti. Čia už tris kartus mažesnę kainą įsigyti gerą daiktą tikrai nėra ko tikėtis, tačiau norinčių šiandien jau yra. Visgi, daugeliui priimtinesnis dpf filtro išėmimmas ir išprogramavimas arba bent jau bandymas valyti.

BMW DPF FILTRO VALYMAS – KAINA

2018 metais su valymo procedūra taip pat situacija pasikeitė. Nors Bmw dpf filtro valymo kaina galutiniame rezultate gaunasi didesnė nei Bmw dpf filtro išprogramavimas ir pašalinimas, tačiau pabandyti atgaivinti dpf filtrą – jau norinčių atsiranda ir ne vienas ir ne du…

BMW DPF FILTRAI PAGAL MODELĮ

Žemiau susiraskite savo Bmw automobilio modelį. Visiems nurodytiems modeliams turime visus įmanomus Dpf filtro remonto sprendimo būdus. Pasakykite kokio remonto norite ir mes tai padarysime taip profesionaliai, kad net nesitikėsite patys, kad taip galima dirbti…

 • Naujas Bmw 118D dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 120D dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 123D dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 318TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 320TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 330TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 335TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 520TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 525TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 530D dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 535TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 635TD dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas 730D dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas X3 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas X5 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas
 • Naujas X6 dpf filtras? Ar keitimas + plovimas + išpjovimas + išprogramavimas