Ar galima išpjauti išprogramuoti Dpf suodžių filtrą

DPF FILTRO IŠPJOVIMAS IR IŠPROGRAMAVIMAS 

GALIMA AR NE?

Kas nenori daug skaityti ir gilintis pasakysime štai ką – Dpf / Fap filtro išpjovimas galimas ir šiandien. Galimas net pasikeitus tvarkai techninės apžiūros centruose. Skirtumas tik tas, kad šiandien jis turi būti atliekamas visiškai kitaip, nei anksčiau. Kainuoja šiek tiek brangiau, bet norintiems išspręsti šią problemą visam laikui – kainos skirtumas beveik nereikšmingas.

PAPRASTAS DPF FILTRO IŠĖMIMAS  

GREITAI, PIGIAI IR „NESVARBU KAIP“

Ar galima išpjauti Dpf filtrą?

Tokie Dpf pjovimo darbai kainuoja apie 50,- eurų… ne daugiau…

Paprastas suodžių filtro išpjovimas – darbas greitas. Jį gali atlikti bet koks meistras, kada nors savo rankose laikęs suvirinimo aparatą. Ne veltui anksčiau katalizatorių pjovimo darbams buvo samdomi vos 18 metų sulaukę jaunuoliai, kurie būdavo apmokomi pjauti katalizatorius „greitai ir pigiai“. Tokie kursai trukdavo keletą dienų.

Dpf filtro išprogramavimas ir išpjovimas

Tokie Dpf katalizatorių pjovimai taupo vairuotojo pinigus… Nes beveik niekas „nesuranda“ papildomų keleto eurų tvarkingam išpjovimui… Nors yra, kas rūpinasi savo automobiliu ir žiūri į priekį… tačiau mažuma…

SUTAUPIAU? VALIO!

Vairuotojai būdavo labai patenkinti, nes išpjovus – dar ir pinigų truputis likdavo. Šiandien tokius pjūvius labai sunku sutvarkyti. Daugeliu atvejų belieka tik naujo katalizatoriaus ar suodžių filtro pirkimas.

PROFESIONALUS DPF ŠALINIMAS

Toks dpf išpjovimas, po kurio nėra nei vienos žymės, kad kažkas buvo pjauta ar daryta su juo. Jeigu paprastam pjovimui su demontavimu užtenka 3-4 h valandų kai kuriems modeliams, tai dpf išėmimui, po kurio jis atrodo nepaliestas, dažnai prireikia ir visos darbo dienos. Jo kaina didesnė, tačiau visi patenkinti…

duslintuvu virinimas

One Response

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *